OrcaScore
22

Verdediger

Joseph Anderson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.440 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd25
Geboortedatum6 feb 2001
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€120K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 14
Minuten1.260
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)16 (3)
Passes · nauwkeurigheid559 · 68%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen30 / 21
Gewonnen duels67 / 134
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,43 / 0,52
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes69
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten905
Balverlies271
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels50
Clearances66
Balveroveringen72
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt17
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)133,93
Topsnelheid (km/u)35,86
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating8,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid64 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten94
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid44 · 70%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels4 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten66
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances6
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek48
Tactiek51
Verdediging64
Creativiteit42

Kenmerken

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Accrington Stanley – Northampton Town 1–1 90' 6.6
24 okt 2026 Rochdale – Accrington Stanley 0–5 90' 7.0
20 okt 2026 York City – Accrington Stanley 1–1 90' 6.8
17 okt 2026 Accrington Stanley – Gillingham 3–1 90' 6.7
10 okt 2026 Oldham Athletic – Accrington Stanley 0–0 90' 6.7
6 okt 2026 Accrington Stanley – Salford City 6–5 90' 8.1
3 okt 2026 Accrington Stanley – Cheltenham Town 2–0 90' 7.9
26 sep 2026 Swindon Town – Accrington Stanley 1–1 90' 7.2
22 sep 2026 Accrington Stanley – Sunderland U21 6–4 – –
19 sep 2026 Accrington Stanley – Newport County 0–0 90' 7.2
12 sep 2026 Barnet – Accrington Stanley 2–1 90' 7.0
5 sep 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 90' 6.7
1 sep 2026 Accrington Stanley – Grimsby Town 2–2 90' 6.0
29 aug 2026 Walsall – Accrington Stanley 3–2 90' 7.2
22 aug 2026 Exeter City – Accrington Stanley 2–0 90' 6.8

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 6,73 jan 2026 aug 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,0 6,8 6,7 6,7 8,1 7,9 7,2 7,2 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Accrington Stanley 14 (14) 1.260 0 0 6,87
2026 EFL Cup Accrington Stanley 1 (1) 90 0 0 6,50
2026 Football League Trophy Accrington Stanley 1 (1) 90 0 0 8,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 93 Onderscheppingen 53 Clearances 50 Gewonnen luchtduels 13 Gewonnen duels 22 Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 66 Rating 74

8 wedstrijden · 720 min

Joseph Anderson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,38
93
Onderscheppingen / 90 min 1,13
53
Clearances / 90 min 5,38
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,38
13
Gewonnen duels 51,8%
22
Passnauwkeurigheid 66,3%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,88
66
Rating 7,00
74

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?