OrcaScore
38

Aanvaller

José Sinisterra

  • Zamora
  • Colombia
  • 28 jaar
  • 171 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.723 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,63
Leeftijd28
Geboortedatum23 jul 1998
Lengte171 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€240K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.129
Rating6,72
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)23 (13)
Passes · nauwkeurigheid257 · 81%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen12 / 5
Gewonnen duels49 / 112
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,67 / 1,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten463
Balverlies145
Bal afgepakt25
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels44
Clearances1
Balveroveringen39
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt9
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 6
Minuten594
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)15 (5)
Passes · nauwkeurigheid162 · 77%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen8 / 5
Gewonnen duels25 / 58
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten280
Balverlies85
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels25
Clearances2
Balveroveringen31
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)57,39
Topsnelheid (km/u)34,70

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval54
Techniek49
Tactiek39
Verdediging34
Creativiteit47

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
22 okt 2026 Portuguesa FC – Zamora 0–2 – –
17 okt 2026 Zamora – Anzoátegui FC 1–2 76' 6.7
12 okt 2026 Caracas F.C. – Zamora 4–1 90' 6.3
20 sep 2026 Zamora – Metropolitanos 1–3 90' 6.4
17 sep 2026 Monagas – Zamora 1–0 90' 6.8
13 sep 2026 Zamora – Trujillanos FC 1–2 90' 7.0
6 sep 2026 Portuguesa FC – Zamora 1–1 82' 6.9
2 sep 2026 Zamora – Deportivo Táchira 2–5 90' 7.4
31 aug 2026 Carabobo FC – Zamora 0–0 89' 7.1
22 aug 2026 Zamora – Universidad Central 2–0 80' 6.7
17 aug 2026 Deportivo La Guaira – Zamora 6–1 90' 6.4
9 aug 2026 Zamora – Academia Puerto Cabello 0–1 90' 6.1
6 aug 2026 Estudiantes de Mérida – Zamora 1–0 90' 6.5
3 aug 2026 Zamora – Deportivo Rayo Zuliano 2–1 82' 7.1
30 mei 2026 Deportivo Garcilaso – ACD Juan Pablo II 4–1 – –

Carrière en transfers

10 clubs · 12 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Zonder club Naar: Lanús Reserve
    Transfer
  11. Valladolid B Naar: Zonder club
    Transfer
  12. Lanús U20 Naar: Valladolid B
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd6,717 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,62 feb 2026 mei 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,3 6,4 6,8 7,0 6,9 7,4 7,1 6,7 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga FUTVE Zamora 13 (13) 1.129 2 0 6,72
2026 Liga 1 Te Apuesto Deportivo Garcilaso 16 (6) 594 0 1 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (208 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 72 Voltooide passes 7 Passnauwkeurigheid 16 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 46 Tackles + onderscheppingen 51 Rating 10

9 wedstrijden · 542 min

José Sinisterra: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,49
72
Voltooide passes / 90 min 16,3
7
Passnauwkeurigheid 74,8%
16
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,66
46
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,49
51
Rating 6,66
10

Hoe berekenen we dit?