OrcaScore
28

Middenvelder

José Machín

  • Sambenedettese
  • Equatorial Guinea
  • 30 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
344 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,33
Leeftijd30
Geboortedatum14 aug 1996
Lengte184 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€215K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten200
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid75 · 76%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels7 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten97
Balverlies25
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)14,77
Topsnelheid (km/u)36,20
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten81
Rating6,35
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid25 · 68%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels2 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten63
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid19 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 5
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten25
Balverlies7
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek51
Tactiek36
Verdediging38
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Sambenedettese – Latina 1–1 – –
28 sep 2026 Equatorial Guinea – Sierra Leone 1–0 – –
24 sep 2026 DR Congo – Equatorial Guinea 2–0 63' 6.3
16 sep 2026 Sambenedettese – Atalanta U23 2–3 – –
12 sep 2026 Pineto – Sambenedettese 2–1 61' 6.5
6 sep 2026 Sambenedettese – Spezia 1–2 90' 6.2
2 sep 2026 Team Altamura – Sambenedettese 10–9 58' 6.2
29 aug 2026 Torres – Sambenedettese 1–0 49' 6.3
15 aug 2026 Perugia – Vis Pesaro 1–2 23' 6.5
31 jul 2026 Vis Pesaro – Benevento 1–2 – –
3 mei 2026 Juventus Next Gen U23 – Vis Pesaro 2–2 90' 7.5
26 apr 2026 Vis Pesaro – Sambenedettese 2–3 90' 6.6
18 apr 2026 Ravenna – Vis Pesaro 1–0 90' 7.1
12 apr 2026 Vis Pesaro – Carpi 3–0 90' 6.5
4 apr 2026 Ascoli – Vis Pesaro 2–1 90' 6.4

Carrière en transfers

13 clubs · 27 transfers · totale transfersom 8.3M €
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Vis Pesaro
    Transfer
  3. Monza Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Pescara Naar: Monza
    Terug van verhuur
  9. Monza Naar: Pescara
    Verhuur
  10. Parma Naar: Monza
    Transfer 3.7M €
  11. Monza Naar: Parma
    Terug van verhuur
  12. Parma Naar: Monza
    Verhuur
  13. Pescara Naar: Parma
    Terug van verhuur
  14. Parma Naar: Pescara
    Verhuur
  15. Pescara Naar: Parma
    Transfer 2.8M €
  16. Parma Naar: Pescara
    Terug van verhuur
  17. Pescara Naar: Parma
    Verhuur
  18. Roma Naar: Pescara
    Transfer 1.8M €
  19. Pescara Naar: Roma
    Terug van verhuur
  20. Roma Naar: Pescara
    Verhuur
  21. Brescia Naar: Roma
    Terug van verhuur
  22. Roma Naar: Brescia
    Verhuur
  23. Lugano Naar: Roma
    Terug van verhuur
  24. Roma Naar: Lugano
    Verhuur
  25. Trapani Naar: Roma
    Terug van verhuur
  26. Verhuur
  27. Málaga U19 Naar: Atl. Malagueño
    Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone B Sambenedettese 3 (2) 200 0 0 6,33
2026 Coppa Italia Serie C Sambenedettese 2 (1) 81 0 0 6,35
2026 Africa Cup of Nations Qual. Equatorial Guinea 1 (1) 63 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2 2024 · percentiel onder middenvelders (215 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 20 Voltooide passes 73 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 47 Succesvolle dribbels 57 Tackles + onderscheppingen 77 Rating 39

13 wedstrijden · 657 min

José Machín: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,55
20
Voltooide passes / 90 min 36,3
73
Passnauwkeurigheid 82,3%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,82
57
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,29
77
Rating 6,75
39

Hoe berekenen we dit?