OrcaScore
18

Middenvelder

José Bolaños

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
883 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,51
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd22
Geboortedatum11 okt 2004
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€210K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 5
Minuten778
Rating7,06
Doelpunten / Assists4 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten8
Rating6,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid2 · 0%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten4
Balverlies4
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,59
Topsnelheid (km/u)26,45
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten97
Rating6,57
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid20 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 34
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage100%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek59
Tactiek31
Verdediging35
Creativiteit44

Nationaal elftal

  • Guatemala1 caps · 0 goals · debuut okt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Comunicaciones FC – Deportivo Mixco 3–1 44' 6.1
29 okt 2026 Deportivo Mixco – CSD Xelajú MC 0–0 44' 7.7
22 okt 2026 Deportivo Mixco – CSD Municipal 0–0 90' 7.2
19 okt 2026 Deportivo Mixco – Cobán Imperial 3–1 90' 8.9
15 okt 2026 CD Marquense – Deportivo Mixco 1–1 90' 6.4
11 okt 2026 CD Suchitepéquez – Deportivo Mixco 3–3 90' 7.9
6 okt 2026 Guatemala – Suriname 1–0 – –
3 okt 2026 Suriname – Guatemala 0–0 8' 6.1
28 sep 2026 Deportivo Mixco – Antigua GFC 3–1 90' 7.2
13 sep 2026 Deportivo Mixco – Aurora FC 3–2 44' 6.3
10 sep 2026 Deportivo San Pedro – Deportivo Mixco 2–0 33' 6.7
31 aug 2026 CSD Xelajú MC – Deportivo Mixco 4–1 39' 6.4
28 aug 2026 Deportivo Mixco – Alianza FC 2–0 33' 7.7
24 aug 2026 Deportivo Mixco – Deportivo Guastatoya 4–2 15' 7.7
20 aug 2026 Deportivo Mixco – Umecit 4–1 31' 6.3

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Juv. Canadiense Naar: Hartley
    Gratis transfer
  3. Municipal Juv. Naar: Juv. Canadiense
    Gratis transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Nacional de Fútbol de Guatemala, Apertura Deportivo Mixco 14 (5) 778 4 – 7,06
2026 CONCACAF Central American Cup Deportivo Mixco 3 (1) 97 1 0 6,57
2026 CONCACAF Nations League Guatemala 1 (0) 8 0 0 6,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Nacional de Fútbol de Guatemala, Clausura 2024 · percentiel onder middenvelders (94 spelers)

Vergelijken
50 xA 84 Sleutelpasses 48 Voltooide passes 6 Passnauwkeurigheid 22 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 74 Tackles + onderscheppingen 55 Rating 79

7 wedstrijden · 494 min

José Bolaños: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,18
84
Sleutelpasses / 90 min 0,91
48
Voltooide passes / 90 min 12,8
6
Passnauwkeurigheid 71,4%
22
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,55
74
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,46
55
Rating 7,06
79

Hoe berekenen we dit?