OrcaScore
45

Verdediger

Joris Moutachy

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
671 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,86
Leeftijd28
Geboortedatum4 nov 1997
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€565K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid57 · 79%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen3 / 4
Gewonnen duels15 / 24
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten117
Balverlies31
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels14
Clearances8
Balveroveringen11
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,92
Topsnelheid (km/u)32,51
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten268
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid88 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 6
Gewonnen duels13 / 29
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten160
Balverlies42
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels12
Clearances4
Balveroveringen14
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,25
Topsnelheid (km/u)34,24
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten223
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid125 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels21 / 28
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels0
Clearances1
Balveroveringen25
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek61
Tactiek39
Verdediging50
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

14

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris – – –
31 okt 2026 FC Hegelmann – FK Kauno Žalgiris 1–4 90' 7.1
26 okt 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Žalgiris 0–0 90' 7.1
22 okt 2026 FK Kauno Žalgiris – SK Brann 1–4 90' 6.8
19 okt 2026 FK Sūduva Marijampolė – FK Kauno Žalgiris 0–1 30' 7.1
15 okt 2026 Brighton & Hove Albion – FK Kauno Žalgiris 4–0 90' 6.1
11 okt 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Minija Kretinga 3–0 – –
6 okt 2026 Martinique – El Salvador 1–1 90' 6.5
3 okt 2026 Martinique – Honduras 2–1 90' 6.5
29 sep 2026 Suriname – Martinique 2–1 64' 6.3
26 sep 2026 El Salvador – Martinique 3–1 24' 6.8
20 sep 2026 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 0–2 21' 6.5
16 sep 2026 FK Žalgiris – FK Kauno Žalgiris 3–2 90' 6.9
13 sep 2026 FK Panevėžys – FK Kauno Žalgiris 0–1 – –
9 sep 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Sūduva Marijampolė 5–1 90' 6.6

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Žalgiris
    Transfer
  3. Transfer
  4. Gratis transfer
  5. US Orléans B Naar: Romorantin
    Gratis transfer
  6. Ath. Marseille Naar: US Orléans B
    Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd7,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,03 feb 2026 jun 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 7,1 6,8 7,1 6,1 6,5 6,5 6,3 6,8 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 TOPLYGA FK Kauno Žalgiris 27 (22) 2.181 0 3 7,10
2026 CONCACAF Nations League Martinique 4 (3) 268 0 0 6,53
2026 LFF Cup FK Kauno Žalgiris 4 (2) 223 0 0 7,40
2026 UEFA Conference League FK Kauno Žalgiris 2 (2) 180 0 0 6,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

TOPLYGA 2024 · percentiel onder verdedigers (72 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 15 Onderscheppingen 12 Clearances 15 Gewonnen luchtduels 8 Gewonnen duels 23 Passnauwkeurigheid 49 Progressieve balvoeringen 50 Rating 94

36 wedstrijden · 3.224 min

Joris Moutachy: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,06
15
Onderscheppingen / 90 min 1,51
12
Clearances / 90 min 1,37
15
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,84
8
Gewonnen duels 39,0%
23
Passnauwkeurigheid 82,5%
49
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,23
94

Hoe berekenen we dit?