OrcaScore
18

Verdediger

Joris Kayembe

  • KRC Genk
  • DR Congo
  • 32 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
905 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,10
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,21
Leeftijd32
Geboortedatum8 aug 1994
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,9M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten847
Rating7,38
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid644 · 87%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen20 / 21
Gewonnen duels59 / 97
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,31 / 1,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten887
Balverlies153
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels45
Clearances21
Balveroveringen63
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)78,28
Topsnelheid (km/u)33,13
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,70
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten58
Rating6,78
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid17 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels5 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten42
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,02
Topsnelheid (km/u)28,84

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval43
Techniek56
Tactiek61
Verdediging69
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • DR Congo31 caps · 1 goals · debuut sep 2023
  • Belgium2 caps · 0 goals · debuut okt 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Royale Union Saint-Gilloise – KRC Genk – – –
31 okt 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 90' 7.6
25 okt 2026 KRC Genk – Standard Liège 2–1 90' 8.1
17 okt 2026 Royal Excelsior Virton – KRC Genk 0–2 82' 7.7
10 okt 2026 KRC Genk – KV Kortrijk 3–0 77' 7.4
5 okt 2026 Uganda – DR Congo 1–1 – –
28 sep 2026 Zimbabwe – DR Congo 1–2 90' 6.7
24 sep 2026 DR Congo – Equatorial Guinea 2–0 – –
20 sep 2026 Club Brugge – KRC Genk 3–0 90' 7.3
13 sep 2026 KRC Genk – KAA Gent 1–1 90' 7.0
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 81' 7.1
28 aug 2026 KRC Genk – SK Beveren 4–0 77' 9.1
22 aug 2026 Royal Antwerp FC – KRC Genk 4–4 90' 5.7
15 aug 2026 KRC Genk – KVC Westerlo 3–2 90' 7.1
9 aug 2026 SV Zulte Waregem – KRC Genk 2–1 72' 7.4

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 2.6M €
  1. Charleroi Naar: Genk
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Porto B Naar: Nantes
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Arouca Naar: Porto B
    Terug van verhuur
  7. Porto B Naar: Arouca
    Verhuur
  8. Transfer 2.6M €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating7,07
Rating laatste wedstrijd7,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,07 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 8,1 7,7 7,4 6,7 7,3 7,0 7,1 9,1 5,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pro League KRC Genk 10 (10) 847 1 0 7,38
2026 FIFA World Cup DR Congo 4 (0) 58 0 0 6,78
2026 Belgian Cup KRC Genk – – 0 – 7,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder verdedigers (195 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 79 Onderscheppingen 29 Clearances 18 Gewonnen luchtduels 7 Gewonnen duels 22 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 70 Rating 57

9 wedstrijden · 682 min

Joris Kayembe: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,24
79
Onderscheppingen / 90 min 0,79
29
Clearances / 90 min 2,38
18
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,40
7
Gewonnen duels 50,9%
22
Passnauwkeurigheid 87,5%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,40
70
Rating 6,84
57

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?