OrcaScore

Verdediger

Jorge

  • No team
  • Brazil
  • 30 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
3
188 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,13
Leeftijd30
Geboortedatum28 mrt 1996
Lengte184 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€315K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten188
Rating7,13
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid100 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels15 / 22
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels5
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Clean sheets0

Nationaal elftal

  • Brazil1 caps · 0 goals · debuut jan 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 feb 2026 Remo – Águia de Marabá FC 3–0 34' 7.0
31 jan 2026 São Francisco-PA – Remo 0–0 90' 7.7
29 jan 2026 Vitória – Remo 2–0 – –
24 jan 2026 Remo – Bragantino Clube do Pará 2–1 51' 6.7
18 jan 2026 Remo – Águia de Marabá FC 2–1 – –
23 nov 2025 Remo – Goiás 3–1 15' 6.7
15 nov 2025 Avaí – Remo 3–1 60' 6.7
8 nov 2025 Grêmio Novorizontino – Remo 1–1 45' 6.6
3 nov 2025 Remo – Chapecoense 1–1 90' 6.8
25 okt 2025 Cuiabá – Remo 1–3 90' 7.2
19 okt 2025 Remo – Athletic Club 3–1 90' 6.8
15 okt 2025 Paysandu SC – Remo 2–3 18' 6.6
10 okt 2025 Remo – Athletico 2–1 13' 6.5
5 okt 2025 Operário-PR – Remo 0–1 – –
29 sep 2025 Remo – CRB 4–2 90' 7.0

Carrière en transfers

10 clubs · 18 transfers · totale transfersom 8.5M €
  1. Remo Naar: Zonder club
    Transfer
  2. Zonder club Naar: Remo
    Transfer
  3. CRB Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Palmeiras Naar: CRB
    Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Gratis transfer
  10. Basel Naar: Monaco
    Terug van verhuur
  11. Monaco Naar: Basel
    Verhuur
  12. Santos Naar: Monaco
    Terug van verhuur
  13. Monaco Naar: Santos
    Verhuur
  14. Porto Naar: Monaco
    Terug van verhuur
  15. Monaco Naar: Porto
    Verhuur
  16. Monaco Naar: Porto
    Verhuur
  17. Transfer 8.5M €
  18. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Paraense Remo 3 (1) 188 0 0 7,13

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder verdedigers (199 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 8 Onderscheppingen 88 Clearances 26 Gewonnen luchtduels 61 Gewonnen duels 42 Passnauwkeurigheid 31 Progressieve balvoeringen 50 Rating 6

9 wedstrijden · 300 min

Jorge: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,60
8
Onderscheppingen / 90 min 1,50
88
Clearances / 90 min 1,80
26
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,80
61
Gewonnen duels 53,6%
42
Passnauwkeurigheid 77,2%
31
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,59
6

Hoe berekenen we dit?