OrcaScore
8

Middenvelder

Jordan James

Geblesseerd — Muscle Injury · Terug: 15 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
734 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,25
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd22
Geboortedatum2 jul 2004
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€11M
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Dag tot dag Sinds 31 okt 2026 · Terug: 15 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 3
Minuten378
Rating6,78
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)10 (2)
Passes · nauwkeurigheid154 · 82%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels18 / 38
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,85 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten216
Balverlies47
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels13
Clearances4
Balveroveringen17
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt8
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)44,57
Topsnelheid (km/u)34,22
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten231
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid83 · 87%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten105
Balverlies17
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,18
Topsnelheid (km/u)30,95
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten125
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid37 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels4 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten62
Balverlies12
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval59
Techniek60
Tactiek40
Verdediging39
Creativiteit58

Nationaal elftal

  • Wales30 caps · 1 goals · debuut mrt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Norway – Wales – – –
31 okt 2026 Wolverhampton – Cardiff City 3–0 36' 6.4
24 okt 2026 Wolverhampton – Watford 1–0 78' 6.6
20 okt 2026 Wolverhampton – Portsmouth 1–1 45' 7.7
16 okt 2026 Burnley – Wolverhampton 1–2 – –
13 okt 2026 Wolverhampton – Bolton Wanderers 1–3 80' 6.7
10 okt 2026 Middlesbrough – Wolverhampton 1–0 29' 6.8
4 okt 2026 Wales – Denmark 0–1 56' 6.9
1 okt 2026 Wales – Norway 2–1 75' 6.5
27 sep 2026 Denmark – Wales 2–0 23' 6.5
24 sep 2026 Portugal – Wales 1–0 77' 6.5
20 sep 2026 Wolverhampton – West Bromwich Albion 1–0 12' 7.0
16 sep 2026 Everton – Wolverhampton 1–0 63' 6.7
13 sep 2026 Sheffield United – Wolverhampton 0–1 27' 6.4
6 sep 2026 Birmingham City – Wolverhampton 2–2 22' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers · totale transfersom 5M €
  1. Wolves Naar: Rennes
    Terug van verhuur
  2. Rennes Naar: Wolves
    Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 5M €
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden81 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,94 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,6 7,7 6,7 6,8 6,9 6,5 6,5 6,5 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Wolverhampton 11 (3) 378 2 0 6,78
2026 UEFA Nations League Wales 4 (3) 231 0 0 6,60
2026 EFL Cup Wolverhampton 2 (2) 125 0 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2024 · percentiel onder middenvelders (153 spelers)

Vergelijken
50 xA 61 Sleutelpasses 87 Voltooide passes 53 Passnauwkeurigheid 78 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 38 Tackles + onderscheppingen 55 Rating 55

23 wedstrijden · 1.193 min

Jordan James: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
61
Sleutelpasses / 90 min 1,89
87
Voltooide passes / 90 min 35,5
53
Passnauwkeurigheid 87,7%
78
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,68
38
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,32
55
Rating 6,90
55

Hoe berekenen we dit?