OrcaScore
2

Verdediger

Jonathan Villagra

  • Colo-Colo
  • Chile
  • 25 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.789 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,06
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd25
Geboortedatum28 mrt 2001
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,1M
Contract tot31 dec 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 25
Minuten2.197
Rating6,91
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid1.287 · 89%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen31 / 32
Gewonnen duels103 / 178
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes50
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten1.647
Balverlies187
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels38
Gewonnen grondduels65
Clearances95
Balveroveringen105
Fouten ondervonden22
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)219,04
Topsnelheid (km/u)36,02
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten366
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten226
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek43
Tactiek55
Verdediging70
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Chile3 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Ñublense – Colo-Colo – – –
31 okt 2026 Colo-Colo – Universidad de Concepción 6–1 76' 6.8
25 okt 2026 Palestino – Colo-Colo 1–1 72' 6.7
11 okt 2026 Coquimbo Unido – Colo-Colo 5–2 90' 6.0
7 okt 2026 Mexico – Chile 0–2 90' 7.2
30 sep 2026 USA – Chile 4–2 58' 5.8
27 sep 2026 Canada – Chile 1–0 90' 7.1
13 sep 2026 Colo-Colo – Deportes Concepción 1–1 90' 7.2
31 aug 2026 Colo-Colo – Audax Italiano 5–1 78' 7.0
23 aug 2026 Universidad de Chile – Colo-Colo 1–2 90' 6.6
17 aug 2026 Colo-Colo – O'Higgins 2–2 90' 6.8
10 aug 2026 Unión La Calera – Colo-Colo 1–2 90' 6.9
1 aug 2026 Everton de Viña del Mar – Colo-Colo 3–4 90' 7.0
25 jul 2026 Colo-Colo – Deportes Limache 3–1 90' 6.8
30 jun 2026 Unión Española – Colo-Colo 0–3 46' –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 400k €
  1. Transfer 400k €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,92 dec 2025 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,7 6,0 7,2 5,8 7,1 7,2 7,0 6,6 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Colo-Colo 25 (25) 2.197 0 2 6,91
2026 Copa de la Liga Colo-Colo 5 (4) 366 0 0 6,98
2026 Copa Chile Colo-Colo 3 (3) 226 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2024 · percentiel onder verdedigers (126 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 50 Onderscheppingen 81 Clearances 69 Gewonnen luchtduels 77 Gewonnen duels 99 Passnauwkeurigheid 77 Progressieve balvoeringen 50 Rating 82

12 wedstrijden · 1.080 min

Jonathan Villagra: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,58
50
Onderscheppingen / 90 min 1,33
81
Clearances / 90 min 4,00
69
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,00
77
Gewonnen duels 69,7%
99
Passnauwkeurigheid 81,6%
77
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,93
82

Hoe berekenen we dit?