OrcaScore
24

Verdediger

Jonathan Dean

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.280 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd29
Geboortedatum15 mei 1997
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€830K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 22
Minuten1.926
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid797 · 82%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen38 / 28
Gewonnen duels92 / 159
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 1,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten1.308
Balverlies243
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels29
Gewonnen grondduels63
Clearances85
Balveroveringen59
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)221,04
Topsnelheid (km/u)35,36
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten264
Rating7,37
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid86 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen7 / 4
Gewonnen duels13 / 19
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten160
Balverlies28
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels11
Clearances14
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid34 · 76%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 5
Gewonnen duels3 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten62
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances4
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek46
Tactiek44
Verdediging58
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Colorado Rapids – Chicago Fire 2–4 90' 8.6
29 okt 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 8' 6.7
25 okt 2026 Atlanta United – Chicago Fire 2–3 90' 6.4
18 okt 2026 New England Revolution – Chicago Fire 1–0 – –
15 okt 2026 Chicago Fire – Philadelphia Union 1–3 68' 5.8
10 okt 2026 Chicago Fire – New York City FC 2–1 90' 6.8
7 okt 2026 Chicago Fire – Vancouver Whitecaps 3–1 90' 7.0
27 sep 2026 Charlotte FC – Chicago Fire 0–1 90' 7.6
20 sep 2026 Nashville SC – Chicago Fire 3–0 79' 6.1
14 sep 2026 Chicago Fire – New England Revolution 1–2 55' 5.8
10 sep 2026 Chicago Fire – Inter Miami CF 1–1 67' 6.6
6 sep 2026 Toronto FC – Chicago Fire 4–4 90' 5.8
29 aug 2026 Seattle Sounders FC – Chicago Fire 2–2 73' 6.7
26 aug 2026 CF Monterrey – Chicago Fire 2–1 84' 6.4
23 aug 2026 New York Red Bulls – Chicago Fire 1–1 13' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Transfer
  4. Wofford Naar: UCF Knights
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd8,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,67 feb 2026 aug 2026 nov 2026 8,6

Laatste 10 wedstrijden

8,6 6,7 6,4 5,8 6,8 7,0 7,6 6,1 5,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Chicago Fire 28 (22) 1.926 0 1 6,60
2026 Leagues Cup Chicago Fire 3 (3) 264 1 0 7,37
2026 US Open Cup Chicago Fire 1 (1) 90 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 54 Onderscheppingen 42 Clearances 50 Gewonnen luchtduels 59 Gewonnen duels 45 Passnauwkeurigheid 14 Progressieve balvoeringen 85 Rating 10

8 wedstrijden · 557 min

Jonathan Dean: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,62
54
Onderscheppingen / 90 min 1,13
42
Clearances / 90 min 3,39
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,29
59
Gewonnen duels 57,5%
45
Passnauwkeurigheid 82,0%
14
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,62
85
Rating 6,44
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?