OrcaScore
5

Verdediger

Jon Guthrie

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.260 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,07
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd33
Geboortedatum1 feb 1993
Lengte191 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€105K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.080
Rating7,10
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid449 · 77%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen11 / 18
Gewonnen duels73 / 113
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,46 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten641
Balverlies115
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels54
Gewonnen grondduels19
Clearances105
Balveroveringen28
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt7
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)109,14
Topsnelheid (km/u)33,99
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten90
Rating6,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid51 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels4 / 9
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten61
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances6
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten31
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek42
Tactiek48
Verdediging67
Creativiteit33

Kenmerken

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Accrington Stanley – Northampton Town 1–1 90' 6.9
24 okt 2026 Northampton Town – Colchester United 2–0 90' 6.9
20 okt 2026 Northampton Town – Tranmere Rovers 0–1 90' 6.6
17 okt 2026 Grimsby Town – Northampton Town 0–2 90' 9.4
10 okt 2026 York City – Northampton Town 1–1 90' 7.1
6 okt 2026 Cambridge United – Northampton Town 2–1 45' 5.9
19 sep 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 90' 7.0
12 sep 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 90' 6.9
5 sep 2026 Northampton Town – Newport County 1–0 90' 7.1
1 sep 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 90' 6.3
29 aug 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 90' 6.6
22 aug 2026 Crewe Alexandra – Northampton Town 1–0 90' 6.9
18 aug 2026 Northampton Town – Brighton & Hove Albion U21 0–3 45' 6.3
15 aug 2026 Northampton Town – Swindon Town 0–0 90' 7.5
8 aug 2026 Leicester City – Northampton Town 1–0 90' 6.3

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Crewe Naar: Walsall
    Gratis transfer
  4. Leek Naar: Crewe
    Terug van verhuur
  5. Crewe Naar: Leek
    Verhuur
  6. FC Pewsey Vale Naar: Crewe
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,87
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,87 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,9 6,6 9,4 7,1 5,9 7,0 6,9 7,1 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Northampton Town 12 (12) 1.080 1 0 7,10
2026 EFL Cup Northampton Town 1 (1) 90 0 0 6,30
2026 Football League Trophy Northampton Town 2 (1) 90 0 0 6,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 27 Onderscheppingen 66 Clearances 95 Gewonnen luchtduels 84 Gewonnen duels 93 Passnauwkeurigheid 80 Progressieve balvoeringen 33 Rating 49

6 wedstrijden · 540 min

Jon Guthrie: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,00
27
Onderscheppingen / 90 min 1,33
66
Clearances / 90 min 10,00
95
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,83
84
Gewonnen duels 72,7%
93
Passnauwkeurigheid 81,8%
80
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
33
Rating 6,80
49

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?