OrcaScore
10

Middenvelder

Johan Rojas

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
1.428 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,25
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd24
Geboortedatum20 sep 2002
Lengte180 cm
Gewicht65 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,7M
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 10
Minuten877
Rating6,79
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)35 (9)
Passes · nauwkeurigheid535 · 87%
Kansen gecreëerd33
Tackles / Onderscheppingen10 / 2
Gewonnen duels37 / 92
Succesvolle dribbels20
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,66 / 2,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten12
Balcontacten723
Balverlies153
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels33
Clearances8
Balveroveringen37
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt14
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)99,36
Topsnelheid (km/u)34,15
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten366
Rating7,46
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)13 (4)
Passes · nauwkeurigheid198 · 92%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels23 / 33
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,40 / 0,69
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten274
Balverlies42
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels20
Clearances1
Balveroveringen15
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,37
Topsnelheid (km/u)29,86
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten185
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval61
Techniek68
Tactiek50
Verdediging41
Creativiteit64

Kenmerken

Sterke punten

1367

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
20 sep 2026 Vasco da Gama – Coritiba 5–0 14' 7.0
16 sep 2026 Vasco da Gama – Independiente Santa Fe 2–0 – –
9 sep 2026 Independiente Santa Fe – Vasco da Gama 0–0 77' 7.3
6 sep 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–0 – –
16 aug 2026 Vasco da Gama – Santos 0–3 – –
14 aug 2026 Vasco da Gama – Olimpia 0–0 90' 6.8
9 aug 2026 Bahia – Vasco da Gama 0–0 – –
6 aug 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–3 – –
1 aug 2026 Vasco da Gama – Fluminense 0–0 45' 6.5
30 jul 2026 Vasco da Gama – Independiente Medellín 1–0 – –
26 jul 2026 Vasco da Gama – Mirassol 1–1 16' 6.7
23 jul 2026 Independiente Medellín – Vasco da Gama 2–2 31' 6.7
17 jul 2026 Vitória – Vasco da Gama 1–0 59' 6.5
31 mei 2026 Vasco da Gama – Atlético Mineiro 0–1 69' 6.8
28 mei 2026 Vasco da Gama – Barracas Central 3–0 90' 8.7

Carrière en transfers

4 clubs · 8 transfers · totale transfersom 2.3M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 2.3M €
  8. I. Bogotá U20 Naar: Inter de Bogotá
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd7,020 sep 2026
Gemiste wedstrijden51 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,97 nov 2025 apr 2026 sep 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,3 6,8 6,5 6,7 6,7 6,5 6,8 8,7 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Vasco da Gama 18 (10) 877 0 1 6,79
2026 CONMEBOL Sudamericana Vasco da Gama 5 (4) 366 1 1 7,46
2026 Copa do Brasil Vasco da Gama 3 (2) 185 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2024 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 30 xG 50 Schoten 91 xA 50 Sleutelpasses 99 Succesvolle dribbels 87 Gewonnen luchtduels 3 Rating 98

23 wedstrijden · 2.002 min

Johan Rojas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,09
30
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,51
91
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 3,01
99
Succesvolle dribbels / 90 min 1,80
87
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,22
3
Rating 7,52
98

Hoe berekenen we dit?