OrcaScore
9

Aanvaller

Joël Piroe

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
727 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,50
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,62
Leeftijd27
Geboortedatum2 aug 1999
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€9,1M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 6
Minuten567
Rating6,67
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)18 (7)
Passes · nauwkeurigheid129 · 78%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels13 / 39
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,63 / 0,55
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten209
Balverlies59
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels10
Clearances3
Balveroveringen16
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)67,94
Topsnelheid (km/u)34,19
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten70
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid16 · 69%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten29
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid24 · 67%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten32
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval66
Techniek53
Tactiek57
Verdediging36
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

1

Zwakke punten

16

Nationaal elftal

  • Suriname1 caps · 0 goals · debuut mrt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 West Ham United – West Bromwich Albion 1–3 30' 6.6
24 okt 2026 West Ham United – Southampton 2–3 16' 6.4
17 okt 2026 Swansea City – West Ham United 0–1 11' 6.5
14 okt 2026 Lincoln City – West Ham United 0–6 90' 6.3
9 okt 2026 West Ham United – Queens Park Rangers 1–1 22' 6.5
19 sep 2026 Millwall – West Ham United 2–2 45' 6.3
15 sep 2026 West Ham United – Fulham 2–3 12' 6.3
11 sep 2026 West Ham United – Wrexham 6–0 68' 8.0
8 sep 2026 Bolton Wanderers – West Ham United 2–3 24' 6.3
5 sep 2026 West Ham United – Derby 3–0 90' 6.7
1 sep 2026 West Ham United – Wolverhampton 4–2 56' 7.3
29 aug 2026 Watford – West Ham United 1–1 25' 6.4
25 aug 2026 Southampton – West Ham United 1–4 58' 6.6
22 aug 2026 West Ham United – Charlton Athletic 1–2 90' 6.7
15 aug 2026 Leeds United – FC Augsburg 4–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 15.2M €
  1. West Ham Naar: Leeds
    Transfer
  2. Leeds Naar: West Ham
    Verhuur
  3. Swansea Naar: Leeds
    Transfer 14M €
  4. PSV Naar: Swansea
    Transfer 1.2M €
  5. Jong PSV Naar: PSV
    Transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,57
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,57 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,4 6,5 6,3 6,5 6,3 6,3 8,0 6,3 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship West Ham United 12 (6) 567 3 1 6,67
2026 World Championship Qual., Inter-Confederation Suriname 1 (1) 90 0 0 6,40
2026 EFL Cup West Ham United 2 (1) 70 0 0 6,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder aanvallers (110 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 97 xG 98 Schoten 92 xA 72 Sleutelpasses 80 Succesvolle dribbels 26 Gewonnen luchtduels 25 Rating 92

46 wedstrijden · 3.103 min

Joël Piroe: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,55
97
xG / 90 min 0,50
98
Schoten / 90 min 2,96
92
xA / 90 min 0,10
72
Sleutelpasses / 90 min 1,13
80
Succesvolle dribbels / 90 min 0,41
26
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,90
25
Rating 7,08
92

Hoe berekenen we dit?