OrcaScore
19

Aanvaller

Joe Westley

  • Dundee FC
  • England
  • 22 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
561 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,80
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd22
Geboortedatum18 okt 2004
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€325K
Contract tot31 mei 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ankle Injury · Ontbreekt Beëindigd: 14 okt 2026
  • Blessure Ankle Injury · Afwezig Sinds 3 okt 2026 · Beëindigd: 29 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten561
Rating6,66
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)16 (7)
Passes · nauwkeurigheid82 · 71%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels21 / 73
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,39 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage19%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten156
Balverlies43
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels6
Clearances11
Balveroveringen15
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt6
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)48,21
Topsnelheid (km/u)33,77
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,30
Doelpunten / Assists2 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek45
Tactiek47
Verdediging35
Creativiteit38

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
28 okt 2026 Dundee – Kilmarnock 3–1 25' 6.6
19 sep 2026 Dundee – Motherwell 2–1 86' 7.3
6 sep 2026 Heart of Midlothian – Dundee 2–1 10' 6.6
2 sep 2026 Dundee – St. Johnstone 1–1 90' 6.8
30 aug 2026 Dundee – Hibernian 1–2 90' 6.8
22 aug 2026 Dundee United – Dundee 0–2 89' 6.0
15 aug 2026 Aberdeen – Dundee 3–0 90' 6.3
8 aug 2026 Dundee – Aberdeen 2–0 81' 7.0
3 aug 2026 Celtic – Dundee 1–0 90' 6.2
25 jul 2026 Dundee – Clyde FC 4–0 – –
21 jul 2026 Ross County – Dundee 8–7 – –
18 jul 2026 Dundee – Everton 0–4 – –
14 jul 2026 Annan Athletic – Dundee 0–5 – –
11 jul 2026 Dundee – Airdrieonians 4–2 – –
17 mei 2026 Dundee – Aberdeen 3–2 77' 6.8

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Verhuur
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd7,47 nov 2026
Gemiste wedstrijden3
5 6 7 8 6,68 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,6 7,3 6,6 6,8 6,8 6,0 6,3 7,0 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Dundee 9 (7) 606 4 0 6,74
2026 Scottish League Cup Dundee – – 2 – 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder aanvallers (140 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 91 xG 50 Schoten 80 xA 50 Sleutelpasses 57 Succesvolle dribbels 45 Gewonnen luchtduels 61 Rating 23

17 wedstrijden · 493 min

Joe Westley: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,55
91
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,56
80
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,91
57
Succesvolle dribbels / 90 min 0,55
45
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,56
61
Rating 6,68
23

Hoe berekenen we dit?