OrcaScore
27

Aanvaller

Joe Gbode

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
578 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,43
Leeftijd21
Geboortedatum8 apr 2005
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€135K
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 1
Minuten230
Rating6,54
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)9 (1)
Passes · nauwkeurigheid34 · 68%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels20 / 45
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,28
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten96
Balverlies35
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels14
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt6
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,82
Topsnelheid (km/u)34,72
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,13
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid33 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels7 / 33
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten83
Balverlies38
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten78
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid17 · 76%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 17
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten38
Balverlies12
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek58
Tactiek33
Verdediging27
Creativiteit42

Kenmerken

Zwakke punten

618

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Shrewsbury Town – Gillingham 1–2 16' 6.5
27 okt 2026 Shrewsbury Town – Everton U21 2–1 90' 6.1
24 okt 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 – –
10 okt 2026 Shrewsbury Town – Exeter City 0–1 8' 6.4
6 okt 2026 Shrewsbury Town – Stockport County 0–2 90' 6.0
3 okt 2026 Grimsby Town – Shrewsbury Town 1–2 – –
26 sep 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 – –
22 sep 2026 Tranmere Rovers – Shrewsbury Town 1–0 90' 6.3
19 sep 2026 Crewe Alexandra – Shrewsbury Town 1–1 9' 6.4
12 sep 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 – –
5 sep 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 2–0 23' 6.3
1 sep 2026 Rochdale – Shrewsbury Town 3–0 46' 6.8
29 aug 2026 Shrewsbury Town – Salford City 1–0 21' 6.7
25 aug 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 4–0 61' 6.0
22 aug 2026 Shrewsbury Town – Barnet 1–3 82' 6.4

Carrière en transfers

9 clubs · 16 transfers · totale transfersom 350k €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Woking Naar: Luton
    Terug van verhuur
  4. Luton Naar: Woking
    Verhuur
  5. Transfer 350k €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Gillingham U18 Naar: Gillingham
    Transfer
  15. Gillingham U18 Naar: Folkestone
    Verhuur
  16. Gillingham U18 Naar: Margate
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,63 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,1 6,4 6,0 6,3 6,4 6,3 6,8 6,7 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Football League Trophy Shrewsbury Town 3 (3) 270 0 1 6,13
2026 League Two Shrewsbury Town 8 (1) 230 0 0 6,54
2026 EFL Cup Shrewsbury Town 2 (1) 78 0 0 6,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder aanvallers (140 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 27 xG 50 Schoten 47 xA 50 Sleutelpasses 15 Succesvolle dribbels 98 Gewonnen luchtduels 68 Rating 28

34 wedstrijden · 1.803 min

Joe Gbode: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,15
27
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 1,90
47
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,50
15
Succesvolle dribbels / 90 min 1,80
98
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,29
68
Rating 6,69
28

Hoe berekenen we dit?