OrcaScore
27

Middenvelder

Joe Bevan

  • Dundee FC
  • Scotland
  • 22 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
709 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,63
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd22
Geboortedatum15 jul 2004
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€110K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten709
Rating6,66
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)14 (6)
Passes · nauwkeurigheid134 · 66%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen6 / 5
Gewonnen duels32 / 103
Succesvolle dribbels17
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,07 / 0,38
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten330
Balverlies147
Bal afgepakt20
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels26
Clearances8
Balveroveringen31
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt11
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)53,88
Topsnelheid (km/u)35,69
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,80
Doelpunten / Assists2 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

1415

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 St. Johnstone – Dundee FC – – –
28 okt 2026 Dundee FC – Kilmarnock 3–1 60' 8.1
24 okt 2026 St. Mirren – Dundee FC 2–1 62' 5.9
17 okt 2026 Dundee FC – Rangers 2–2 66' 5.9
10 okt 2026 Falkirk – Dundee FC 1–2 90' 6.8
19 sep 2026 Dundee FC – Motherwell 2–1 29' 6.5
6 sep 2026 Heart of Midlothian – Dundee FC 2–1 25' 6.3
2 sep 2026 Dundee FC – St. Johnstone 1–1 77' 6.2
30 aug 2026 Dundee FC – Hibernian 1–2 75' 6.5
22 aug 2026 Dundee Utd – Dundee FC 0–2 68' 6.4
15 aug 2026 Aberdeen – Dundee FC 3–0 76' 6.8
8 aug 2026 Dundee FC – Aberdeen 2–0 77' 8.3
3 aug 2026 Celtic – Dundee FC 1–0 80' 6.4
25 jul 2026 Dundee FC – Clyde FC 4–0 – –
21 jul 2026 Ross County – Dundee FC 8–7 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Verhuur
  3. Camelon Naar: Albion Rovers
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Kilsyth Athl. Naar: Camelon
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,56
Rating laatste wedstrijd8,128 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,56 jan 2026 aug 2026 okt 2026 8,1

Laatste 10 wedstrijden

8,1 5,9 5,9 6,8 6,5 6,3 6,2 6,5 6,4 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Dundee FC 11 (9) 709 2 1 6,66
2026 Scottish League Cup Dundee FC – – 2 – 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder middenvelders (245 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 3 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 88 Tackles + onderscheppingen 90 Rating 1

14 wedstrijden · 378 min

Joe Bevan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,24
3
Voltooide passes / 90 min 19,3
32
Passnauwkeurigheid 74,3%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,67
88
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,81
90
Rating 6,48
1

Hoe berekenen we dit?