OrcaScore
10

Middenvelder

Jodi Jones

  • Bromley
  • Malta
  • 29 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
560 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd29
Geboortedatum22 okt 1997
Lengte177 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€380K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten314
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid69 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels13 / 30
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,47
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten143
Balverlies53
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels11
Clearances3
Balveroveringen16
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)32,61
Topsnelheid (km/u)36,18
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten109
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid22 · 82%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels6 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten51
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten137
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid32 · 72%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels10 / 14
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten49
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek52
Tactiek37
Verdediging41
Creativiteit52

Kenmerken

Zwakke punten

1614

Nationaal elftal

  • Malta17 caps · 0 goals · debuut sep 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Wigan Athletic – Bromley 3–2 73' 6.4
27 okt 2026 Milton Keynes Dons – Bromley 4–1 29' 7.1
24 okt 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 73' 6.5
20 okt 2026 Bromley – Leicester City 0–4 45' 6.6
17 okt 2026 Stockport County – Bromley 1–0 67' 6.5
10 okt 2026 Mansfield Town – Bromley 2–1 27' 7.0
6 okt 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 45' 6.9
22 sep 2026 Bromley – Brentford U21 0–1 64' 7.0
25 mei 2026 Notts County – Salford City 3–0 86' 8.8
15 mei 2026 Notts County – Chesterfield 0–0 67' 6.8
10 mei 2026 Chesterfield – Notts County 0–1 69' 7.0
2 mei 2026 Notts County – Bristol Rovers 1–1 73' 7.4
25 apr 2026 Colchester United – Notts County 0–1 90' 8.0
18 apr 2026 Notts County – Barnet 1–2 84' 6.7
11 apr 2026 Cambridge United – Notts County 4–0 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 9 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Dag & Red U18 Naar: Dag & Red
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating7,09
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,09 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,1 6,5 6,6 6,5 7,0 6,9 7,0 8,8 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Bromley 6 (3) 314 0 0 6,68
2026 World Cup Qual. UEFA Malta 4 (1) 137 0 0 6,58
2026 Football League Trophy Bromley 2 (2) 109 0 0 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder middenvelders (245 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 87 Voltooide passes 83 Passnauwkeurigheid 79 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 95 Tackles + onderscheppingen 3 Rating 92

22 wedstrijden · 1.352 min

Jodi Jones: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,60
87
Voltooide passes / 90 min 31,7
83
Passnauwkeurigheid 80,3%
79
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,06
95
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,13
3
Rating 7,03
92

Hoe berekenen we dit?