OrcaScore
26

Aanvaller

Joaquín Pereyra

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
36
2.778 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,65
Assists
13
Gemiddelde beoordeling
7,46
Leeftijd27
Geboortedatum1 dec 1998
Lengte181 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€4,5M
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 26
Minuten2.423
Rating7,45
Doelpunten / Assists5 / 12
Schoten (op doel)52 (15)
Passes · nauwkeurigheid1.343 · 79%
Kansen gecreëerd75
Tackles / Onderscheppingen35 / 27
Gewonnen duels141 / 312
Succesvolle dribbels35
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,96 / 8,82
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd22
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes89
Nauwkeurige voorzetten54
Balcontacten2.025
Balverlies565
Bal afgepakt43
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels131
Clearances9
Balveroveringen115
Fouten ondervonden61
Fouten gemaakt39
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)266,28
Topsnelheid (km/u)34,50
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten211
Rating7,53
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid122 · 79%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels12 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists0,76 / 0,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage40%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten187
Balverlies59
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels10
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten144
Rating7,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid110 · 83%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels10 / 19
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten149
Balverlies35
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels10
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval68
Techniek62
Tactiek53
Verdediging36
Creativiteit72

Kenmerken

Sterke punten

7253

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Los Angeles FC – Minnesota United 1–3 89' 8.3
29 okt 2026 Minnesota United – Sporting Kansas City 3–1 31' 6.8
25 okt 2026 Houston Dynamo – Minnesota United 0–0 17' 6.7
17 okt 2026 Minnesota United – St.Louis City 3–2 11' 6.9
15 okt 2026 Colorado Rapids – Minnesota United 2–2 8' 6.9
20 sep 2026 Minnesota United – LA Galaxy 2–3 90' 7.0
13 sep 2026 St.Louis City – Minnesota United 4–2 90' 7.3
10 sep 2026 Minnesota United – FC Dallas 1–2 90' 7.2
6 sep 2026 Portland Timbers – Minnesota United 5–4 90' 6.8
30 aug 2026 Minnesota United – Orlando City SC 3–3 89' 8.3
23 aug 2026 San Jose Earthquakes – Minnesota United 1–5 90' 8.7
20 aug 2026 Minnesota United – Atlanta United 1–2 90' 7.3
16 aug 2026 Real Salt Lake – Minnesota United 1–1 90' 9.1
12 aug 2026 Minnesota United – Atlante FC 3–1 90' 10.0
8 aug 2026 Tigres UANL – Minnesota United 4–2 90' 5.8

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 3.1M €
  1. Transfer 2.2M €
  2. Transfer 938k €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating7,44
Rating laatste wedstrijd6,829 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,44 feb 2026 jul 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,7 6,9 6,9 7,0 7,3 7,2 6,8 8,3 8,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Minnesota United 31 (26) 2.423 5 12 7,45
2026 Leagues Cup Minnesota United 3 (2) 211 2 1 7,53
2026 US Open Cup Minnesota United 2 (1) 144 0 0 7,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 21 xG 2 Schoten 21 xA 89 Sleutelpasses 96 Succesvolle dribbels 75 Gewonnen luchtduels 8 Rating 96

7 wedstrijden · 629 min

Joaquín Pereyra: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,14
21
xG / 90 min 0,06
2
Schoten / 90 min 1,72
21
xA / 90 min 0,33
89
Sleutelpasses / 90 min 3,00
96
Succesvolle dribbels / 90 min 1,43
75
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
8
Rating 7,51
96

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?