OrcaScore
20

Verdediger

Jesús Gallardo

  • CD Toluca
  • Mexico
  • 32 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.548 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,23
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd32
Geboortedatum15 aug 1994
Lengte176 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,4M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten969
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)16 (4)
Passes · nauwkeurigheid506 · 81%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen18 / 12
Gewonnen duels42 / 106
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,10 / 1,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten749
Balverlies158
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels28
Clearances23
Balveroveringen40
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt23
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten534
Rating7,33
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)15 (8)
Passes · nauwkeurigheid270 · 88%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen13 / 7
Gewonnen duels24 / 51
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,48 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage7%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten411
Balverlies65
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels20
Clearances12
Balveroveringen19
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten45
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid35 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten42
Balverlies10
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval47
Techniek49
Tactiek52
Verdediging63
Creativiteit54

Nationaal elftal

  • Mexico130 caps · 3 goals · debuut okt 2016

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Club América – CD Toluca 2–2 90' 6.2
25 okt 2026 Club León – CD Toluca 1–1 90' 6.7
22 okt 2026 CD Toluca – Club Tijuana 2–2 90' 6.2
18 okt 2026 CD Toluca – Atlético San Luis 1–1 90' 7.3
10 okt 2026 Tigres UANL – CD Toluca 3–2 90' 6.8
7 okt 2026 Mexico – Chile 0–2 64' 6.4
4 okt 2026 USA – Mexico 3–0 45' 5.9
30 sep 2026 Mexico – Peru 1–1 – –
27 sep 2026 Mexico – Colombia 1–1 64' 7.3
21 sep 2026 CD Toluca – Santos Laguna 2–3 90' 6.1
16 sep 2026 Club Puebla – CD Toluca 0–1 90' 7.2
13 sep 2026 CD Toluca – Atlas 5–2 90' 6.2
7 sep 2026 CD Toluca – CF Monterrey 2–0 90' 6.8
3 sep 2026 CD Toluca – Club León 2–0 84' 7.0
31 aug 2026 CD Toluca – FC Juárez 4–0 45' 6.9

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers · totale transfersom 9.9M €
  1. Transfer 4.7M €
  2. Transfer 5.2M €
  3. Transfer
  4. Transfer
  5. Transfer
  6. Onbekende club Naar: Pumas UNAM Premier
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)58
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd6,21 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,94 dec 2025 jun 2026 nov 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 6,7 6,2 7,3 6,8 6,4 5,9 7,3 6,1 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura CD Toluca 12 (10) 969 1 1 6,80
2026 Leagues Cup CD Toluca 6 (6) 534 1 1 7,33
2026 MLS All Star Game Liga MX All Stars 1 (1) 45 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Clausura 2024 · percentiel onder verdedigers (118 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 44 Onderscheppingen 28 Clearances 38 Gewonnen luchtduels 41 Gewonnen duels 27 Passnauwkeurigheid 39 Progressieve balvoeringen 48 Rating 94

21 wedstrijden · 1.657 min

Jesús Gallardo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,79
44
Onderscheppingen / 90 min 0,87
28
Clearances / 90 min 3,15
38
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,19
41
Gewonnen duels 52,1%
27
Passnauwkeurigheid 82,8%
39
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Rating 7,11
94

Hoe berekenen we dit?