OrcaScore
12

Aanvaller

Jerry Yates

  • Blackpool
  • England
  • 29 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
746 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,60
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd29
Geboortedatum10 nov 1996
Lengte175 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,4M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 5
Minuten521
Rating6,60
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid106 · 71%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels32 / 89
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,21 / 0,26
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage43%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten173
Balverlies60
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels18
Gewonnen grondduels14
Clearances4
Balveroveringen19
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt13
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)59,39
Topsnelheid (km/u)35,26
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten225
Rating7,33
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)4 (4)
Passes · nauwkeurigheid44 · 91%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels6 / 24
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten69
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt6
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval58
Techniek48
Tactiek45
Verdediging31
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Sheffield Wed – Blackpool 1–1 23' 6.9
27 okt 2026 Blackpool – Aston Villa U21 3–2 45' 6.8
24 okt 2026 Blackpool – Mansfield Town 1–4 24' 6.4
20 okt 2026 Blackpool – Milton Keynes Dons 2–0 68' 6.0
17 okt 2026 Leyton Orient – Blackpool 2–0 73' 6.8
10 okt 2026 Cambridge United – Blackpool 1–0 69' 6.7
6 okt 2026 Blackpool – Crewe Alexandra 6–4 90' 7.6
22 sep 2026 Wigan Athletic – Blackpool 3–2 90' 7.6
19 sep 2026 Blackpool – Plymouth Argyle 2–4 90' 7.2
12 sep 2026 Blackpool – Bromley 2–2 27' 6.0
5 sep 2026 Reading – Blackpool 3–1 90' 6.5
2 sep 2026 Barnsley – Blackpool 2–1 31' 6.6
29 aug 2026 Blackpool – Peterborough United 4–0 26' 6.9
2 mei 2026 Sheffield Wed – West Bromwich Albion 2–1 90' 6.4
25 apr 2026 Oxford United – Sheffield Wed 4–1 77' 6.0

Carrière en transfers

9 clubs · 20 transfers · totale transfersom 4.2M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Swansea Naar: Luton
    Transfer 1.2M €
  6. Derby Naar: Swansea
    Terug van verhuur
  7. Swansea Naar: Derby
    Verhuur
  8. Transfer 2.8M €
  9. Transfer 200k €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Terug van verhuur
  17. Verhuur
  18. Terug van verhuur
  19. Verhuur
  20. Rotherham U18 Naar: Rotherham
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,54
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,54 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,8 6,4 6,0 6,8 6,7 7,6 7,6 7,2 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Blackpool 10 (5) 521 3 0 6,60
2026 Football League Trophy Blackpool 3 (2) 225 2 0 7,33

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder aanvallers (110 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 58 xG 56 Schoten 24 xA 26 Sleutelpasses 35 Succesvolle dribbels 21 Gewonnen luchtduels 43 Rating 50

42 wedstrijden · 3.436 min

Jerry Yates: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
58
xG / 90 min 0,30
56
Schoten / 90 min 1,52
24
xA / 90 min 0,04
26
Sleutelpasses / 90 min 0,63
35
Succesvolle dribbels / 90 min 0,34
21
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,20
43
Rating 6,73
50

Hoe berekenen we dit?