OrcaScore
3

Verdediger

Jeriel Dorsett

  • Reading
  • Montserrat
  • 24 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.080 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd24
Geboortedatum4 mei 2002
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€425K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten540
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid256 · 73%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen7 / 5
Gewonnen duels34 / 55
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,44 / 0,33
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten382
Balverlies94
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels19
Gewonnen grondduels15
Clearances33
Balveroveringen18
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)46,91
Topsnelheid (km/u)29,99
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid128 · 71%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels19 / 27
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,59 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten173
Balverlies40
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels10
Clearances14
Balveroveringen15
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid76 · 83%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten103
Balverlies17
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels2
Clearances6
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval33
Techniek39
Tactiek45
Verdediging66
Creativiteit32

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

13

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Oxford United – Reading 2–0 90' 6.3
31 okt 2026 Plymouth Argyle – Reading 0–0 90' 7.4
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 90' 7.0
21 okt 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 90' 7.8
17 okt 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 90' 6.8
13 okt 2026 Reading – Chelsea U21 0–2 90' 5.8
6 okt 2026 Montserrat – Turks and Caicos Islands 4–1 90' 6.2
1 okt 2026 British Virgin Islands – Montserrat 0–2 90' 6.9
26 sep 2026 Montserrat – British Virgin Islands 3–0 90' 7.3
23 sep 2026 Turks and Caicos Islands – Montserrat 0–2 90' 6.9
15 sep 2026 Reading – Brentford 1–2 11' 6.6
2 sep 2026 Reading – Mansfield Town 5–0 90' 7.7
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 90' 6.6
18 aug 2026 Reading – Wycombe Wanderers 4–2 90' 6.8
15 aug 2026 Reading – Luton Town 3–4 90' 5.9

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Transfer
  2. Verhuur
  3. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,34 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,82 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,4 7,0 7,8 6,8 5,8 6,2 6,9 7,3 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Reading 7 (7) 630 0 1 6,99
2026 CONCACAF Nations League Montserrat 4 (4) 360 0 0 6,83
2026 Football League Trophy Reading 2 (2) 180 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

CONCACAF Nations League 2026 · percentiel onder verdedigers (67 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 49 Onderscheppingen 15 Clearances 52 Gewonnen luchtduels 70 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 36 Rating 69

3 wedstrijden · 270 min

Jeriel Dorsett: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,33
49
Onderscheppingen / 90 min 0,33
15
Clearances / 90 min 4,00
52
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,67
70
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 69,6%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
36
Rating 7,03
69

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?