OrcaScore
24

Verdediger

Jeison Murillo

  • Al Shamal SC
  • Colombia
  • 34 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
557 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd34
Geboortedatum27 mei 1992
Lengte182 cm
Gewicht76 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€390K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten224
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid148 · 83%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels11 / 17
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten175
Balverlies25
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels8
Clearances11
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,85
Topsnelheid (km/u)29,67
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten285
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid149 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels17 / 28
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten210
Balverlies38
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels10
Clearances23
Balveroveringen14
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,13
Topsnelheid (km/u)30,21
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten48
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid19 · 95%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek45
Tactiek55
Verdediging69
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

1516

Nationaal elftal

  • Colombia32 caps · 1 goals · debuut okt 2014

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Al Shamal SC – Al-Hilal 3–1 44' 6.6
23 okt 2026 Al Shamal SC – Qatar SC 2–3 15' 6.4
17 okt 2026 Lusail SC – Al Shamal SC 0–0 – –
12 okt 2026 Tractor FC – Al Shamal SC 0–0 90' 7.3
8 okt 2026 Al Shamal SC – Al Duhail 0–4 90' 6.3
14 sep 2026 Al Shamal SC – Al-Ittihad 1–1 90' 6.6
10 sep 2026 Al-Wakrah – Al Shamal SC 1–1 – –
1 sep 2026 Al Shamal SC – Al-Rayyan 3–3 48' 6.8
27 aug 2026 Al-Gharafa – Al Shamal SC 1–3 90' 7.9
21 aug 2026 Al-Arabi SC – Al Shamal SC 2–2 90' 6.8
1 mei 2026 Al Shamal SC – Al-Sadd 4–6 – –
27 apr 2026 Al-Sadd – Al Shamal SC 3–2 88' 6.6
8 apr 2026 Al-Shahaniya – Al Shamal SC 2–0 90' 7.0
4 apr 2026 Al Shamal SC – Umm-Salal SC 3–2 76' 7.0
17 mrt 2026 Al Shamal SC – Al Duhail 1–3 90' 6.5

Carrière en transfers

10 clubs · 21 transfers · totale transfersom 33.3M €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 13.3M €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Inter Naar: Valencia
    Transfer 12M €
  12. Valencia Naar: Inter
    Terug van verhuur
  13. Inter Naar: Valencia
    Verhuur
  14. Granada Naar: Inter
    Transfer 8M €
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Cádiz Naar: Granada
    Terug van verhuur
  18. Granada Naar: Cádiz
    Verhuur
  19. Depor Aguablanca FC Naar: Granada
    Transfer Niet bekendgemaakt
  20. Dep. Cali Naar: Depor Aguablanca FC
    Transfer Niet bekendgemaakt
  21. Dep. Cali U20 Naar: Dep. Cali
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 28 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)20
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd6,627 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,91 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,4 7,3 6,3 6,6 6,8 7,9 6,8 6,6 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Stars League Al Shamal SC 4 (3) 285 0 0 6,85
2026 AFC Champions League Elite Al Shamal SC 3 (3) 224 0 0 6,83
2026 Qatar Cup Al Shamal SC 1 (1) 48 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Stars League 2024 · percentiel onder verdedigers (85 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 71 Onderscheppingen 15 Clearances 89 Gewonnen luchtduels 92 Gewonnen duels 91 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 50 Rating 85

19 wedstrijden · 1.662 min

Jeison Murillo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,95
71
Onderscheppingen / 90 min 0,70
15
Clearances / 90 min 4,87
89
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,06
92
Gewonnen duels 63,8%
91
Passnauwkeurigheid 84,2%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,00
85

Hoe berekenen we dit?