OrcaScore
59

Middenvelder

Jeevan Badwal

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
1.897 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,24
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd20
Geboortedatum11 mrt 2006
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,9M
Contract tot31 dec 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hamstring Injury · Afwezig Sinds 11 okt 2026 · Beëindigd: 26 okt 2026
  • Blessure Hamstring Injury · Ontbreekt Beëindigd: 11 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 16
Minuten1.387
Rating6,84
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)11 (6)
Passes · nauwkeurigheid644 · 91%
Kansen gecreëerd17
Tackles / Onderscheppingen26 / 16
Gewonnen duels85 / 150
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,86 / 2,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist6
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten875
Balverlies127
Bal afgepakt19
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels76
Clearances2
Balveroveringen61
Fouten ondervonden47
Fouten gemaakt20
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)170,22
Topsnelheid (km/u)33,15
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,50
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid114 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels15 / 24
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten155
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels12
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten330
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid199 · 91%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen7 / 2
Gewonnen duels23 / 42
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten267
Balverlies41
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels21
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek48
Tactiek51
Verdediging52
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

1526

Nationaal elftal

  • Canada1 caps · 0 goals · debuut jan 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Vancouver Whitecaps – San Diego FC 4–1 – –
25 okt 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 45' 6.5
20 sep 2026 Real Salt Lake – Vancouver Whitecaps 0–3 90' 6.8
17 sep 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 90' 7.0
14 sep 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 26' 6.6
6 sep 2026 Vancouver Whitecaps – St.Louis City 1–3 45' 6.5
3 sep 2026 Vancouver Whitecaps – CF Montréal 1–1 90' 7.6
30 aug 2026 Sporting Kansas City – Vancouver Whitecaps 0–3 28' 6.8
17 aug 2026 Seattle Sounders FC – Vancouver Whitecaps 0–2 18' 6.6
12 aug 2026 Tigres UANL – Vancouver Whitecaps 6–5 90' 6.9
8 aug 2026 Vancouver Whitecaps – FC Juárez 1–3 90' 8.1
5 aug 2026 Vancouver Whitecaps – Atlante FC 0–1 – –
2 aug 2026 Vancouver Whitecaps – Los Angeles FC 1–1 82' 6.1
26 jul 2026 Minnesota United – Vancouver Whitecaps 0–0 90' 6.7
23 jul 2026 FC Cincinnati – Vancouver Whitecaps 4–3 62' 7.7

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd6,525 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,95 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,8 7,0 6,6 6,5 7,6 6,8 6,6 6,9 8,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Vancouver Whitecaps 22 (16) 1.387 1 2 6,84
2026 Canadian Championship Vancouver Whitecaps 4 (4) 330 0 1 6,95
2026 Leagues Cup Vancouver Whitecaps 2 (2) 180 1 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS Next Pro 2024 · percentiel onder middenvelders (266 spelers)

Vergelijken
50 xA 38 Sleutelpasses 29 Voltooide passes 43 Passnauwkeurigheid 85 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 36 Tackles + onderscheppingen 95 Rating 64

22 wedstrijden · 1.712 min

Jeevan Badwal: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,07
38
Sleutelpasses / 90 min 0,53
29
Voltooide passes / 90 min 27,1
43
Passnauwkeurigheid 88,5%
85
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,05
36
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,00
95
Rating 6,90
64

Hoe berekenen we dit?