OrcaScore
41

Middenvelder

Jean Irmer

  • Criciúma
  • Brazil
  • 32 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
918 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,10
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd32
Geboortedatum26 sep 1994
Lengte183 cm
Gewicht84 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€230K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 5
Minuten618
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)12 (2)
Passes · nauwkeurigheid238 · 80%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen28 / 11
Gewonnen duels39 / 90
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten364
Balverlies68
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels31
Clearances19
Balveroveringen31
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt17
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)62,64
Topsnelheid (km/u)31,47
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten10
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten7
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 1
Minuten290
Rating6,88
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid107 · 83%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels32 / 55
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage12%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels6
Clearances5
Balveroveringen24
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek44
Tactiek47
Verdediging57
Creativiteit41

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Criciúma – Ponte Preta 2–0 – –
24 okt 2026 Sport Recife – Criciúma 2–1 – –
18 okt 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 – –
13 okt 2026 Criciúma – América Mineiro 1–0 22' 6.5
9 okt 2026 Ceará – Criciúma 1–0 90' 7.0
3 okt 2026 Londrina – Criciúma 0–2 68' 6.6
27 sep 2026 Criciúma – Avaí 3–0 70' 7.0
23 sep 2026 Criciúma – Operário-PR 0–2 – –
13 sep 2026 Atlético Goianiense – Criciúma 4–0 – –
9 sep 2026 Criciúma – Juventude 0–2 – –
24 aug 2026 Criciúma – Fortaleza 0–2 – –
20 aug 2026 Botafogo-SP – Criciúma 1–1 8' 6.5
15 aug 2026 Criciúma – Goiás 1–0 14' 6.7
9 aug 2026 Athletic Club – Criciúma 2–0 – –
26 jul 2026 Criciúma – Náutico 0–0 – –

Carrière en transfers

11 clubs · 14 transfers · totale transfersom 250k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer 250k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)23
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,513 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,74 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,0 6,6 7,0 6,5 6,7 6,6 6,8 6,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Criciúma 17 (5) 618 0 0 6,70
2026 Catarinense Criciúma 6 (1) 290 1 0 6,88
2026 Paulista Série A1 Grêmio Novorizontino 2 (0) 10 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder middenvelders (200 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 14 Voltooide passes 35 Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 56 Tackles + onderscheppingen 88 Rating 28

16 wedstrijden · 640 min

Jean Irmer: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,56
14
Voltooide passes / 90 min 24,9
35
Passnauwkeurigheid 73,4%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,56
56
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,52
88
Rating 6,75
28

Hoe berekenen we dit?