OrcaScore
7

Middenvelder

Jay Turner-Cooke

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
788 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd22
Geboortedatum31 dec 2003
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€145K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten596
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid208 · 77%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen10 / 7
Gewonnen duels32 / 71
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,10 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten329
Balverlies95
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels22
Clearances4
Balveroveringen43
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt15
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)59,05
Topsnelheid (km/u)35,04
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid75 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten97
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten102
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid59 · 85%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels8 / 17
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,24
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten85
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek55
Tactiek35
Verdediging37
Creativiteit52

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 okt 2026 Shrewsbury Town – Everton U21 2–1 90' 6.5
17 okt 2026 Shrewsbury Town – Bristol Rovers 1–0 80' 6.1
10 okt 2026 Shrewsbury Town – Exeter City 0–1 90' 7.0
6 okt 2026 Shrewsbury Town – Stockport County 0–2 – –
3 okt 2026 Grimsby Town – Shrewsbury Town 1–2 80' 7.0
26 sep 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 90' 6.4
12 sep 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 74' 7.1
5 sep 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 2–0 17' 6.6
1 sep 2026 Rochdale – Shrewsbury Town 3–0 45' 6.5
29 aug 2026 Shrewsbury Town – Salford City 1–0 69' 6.6
25 aug 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 4–0 90' 7.3
22 aug 2026 Shrewsbury Town – Barnet 1–3 25' 6.2
15 aug 2026 Tranmere Rovers – Shrewsbury Town 2–0 26' 6.7
8 aug 2026 Salford City – Shrewsbury Town 4–5 12' 7.2
25 jul 2026 Shrewsbury Town – West Bromwich Albion 1–4 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,527 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,89 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,1 7,0 7,0 6,4 7,1 6,6 6,5 6,6 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Shrewsbury Town 10 (7) 596 0 0 6,62
2026 EFL Cup Shrewsbury Town 2 (1) 102 0 0 7,25
2026 Football League Trophy Shrewsbury Town 1 (1) 90 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 34 Sleutelpasses 63 Voltooide passes 55 Passnauwkeurigheid 68 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 12 Tackles + onderscheppingen 52 Rating 23

7 wedstrijden · 400 min

Jay Turner-Cooke: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 1,35
63
Voltooide passes / 90 min 22,3
55
Passnauwkeurigheid 78,0%
68
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,13
44
Succesvolle dribbels / 90 min 0,23
12
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,48
52
Rating 6,63
23

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?