OrcaScore
3

Verdediger

Jay DaSilva

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.454 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,25
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd28
Geboortedatum22 apr 1998
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€11,6M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten805
Rating6,66
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid272 · 85%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen11 / 7
Gewonnen duels25 / 56
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,50 / 0,72
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten409
Balverlies74
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels19
Clearances14
Balveroveringen21
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)91,11
Topsnelheid (km/u)32,02
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid155 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 5
Gewonnen duels7 / 8
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten202
Balverlies18
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances5
Balveroveringen15
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,08
Topsnelheid (km/u)31,57
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten379
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid375 · 93%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 3
Gewonnen duels15 / 23
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten455
Balverlies45
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels8
Clearances10
Balveroveringen17
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval43
Techniek53
Tactiek48
Verdediging62
Creativiteit51

Nationaal elftal

  • Wales13 caps · 0 goals · debuut jun 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Norway – Wales – – –
31 okt 2026 Coventry City – Sunderland 3–1 90' 6.3
24 okt 2026 Coventry City – Fulham 0–1 90' 6.8
19 okt 2026 Tottenham Hotspur – Coventry City 3–1 90' 5.8
12 okt 2026 Coventry City – Newcastle United 4–1 90' 6.8
4 okt 2026 Wales – Denmark 0–1 90' 6.7
1 okt 2026 Wales – Norway 2–1 90' 7.2
27 sep 2026 Denmark – Wales 2–0 – –
24 sep 2026 Portugal – Wales 1–0 90' 6.7
19 sep 2026 Nottingham Forest – Coventry City 0–1 90' 7.9
13 sep 2026 Coventry City – Brighton & Hove Albion 0–5 90' 6.4
5 sep 2026 Manchester City – Coventry City 1–0 85' 6.9
29 aug 2026 Coventry City – Hull City 0–1 90' 7.0
21 aug 2026 Arsenal – Coventry City 3–0 90' 6.0
14 aug 2026 Coventry City – AS Monaco 2–0 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers · totale transfersom 2.4M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 2.4M €
  3. Verhuur
  4. Verhuur
  5. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,88 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,8 5,8 6,8 6,7 7,2 6,7 7,9 6,4 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Coventry City 9 (9) 805 1 1 6,66
2026 World Cup Qual. UEFA Wales 5 (2) 379 0 2 7,30
2026 UEFA Nations League Wales 3 (3) 270 0 0 6,87

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (80 spelers)

Vergelijken
50 xA 51 Sleutelpasses 24 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 37 Progressieve balvoeringen 24 Succesvolle dribbels 82 Tackles + onderscheppingen 21 Rating 36

5 wedstrijden · 445 min

Jay DaSilva: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,11
51
Sleutelpasses / 90 min 0,81
24
Voltooide passes / 90 min 25,5
32
Passnauwkeurigheid 82,4%
37
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,81
24
Succesvolle dribbels / 90 min 1,42
82
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,62
21
Rating 6,84
36

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?