OrcaScore
3

Verdediger

Javier Vallejos

  • Rubio Ñu
  • Paraguay
  • 22 jaar
  • 187 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
3.024 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,12
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd22
Geboortedatum7 jan 2004
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€310K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 16
Minuten1.403
Rating7,11
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)18 (8)
Passes · nauwkeurigheid464 · 78%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen19 / 30
Gewonnen duels97 / 155
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,66 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals3
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes49
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten720
Balverlies112
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels68
Gewonnen grondduels29
Clearances115
Balveroveringen37
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt15
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 19
Minuten1.621
Rating6,89
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)10 (3)
Passes · nauwkeurigheid524 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen13 / 23
Gewonnen duels91 / 153
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes46
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten774
Balverlies128
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels67
Gewonnen grondduels24
Clearances130
Balveroveringen42
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt16
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek43
Tactiek56
Verdediging70
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

1625

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Sportivo Trinidense – Rubio Ñu 2–4 90' 6.8
23 okt 2026 Rubio Ñu – Guaraní 0–2 90' 6.9
17 okt 2026 Recoleta FC – Rubio Ñu 1–0 90' 7.0
11 okt 2026 Rubio Ñu – Olimpia 0–0 90' 8.5
6 okt 2026 Sportivo Ameliano – Rubio Ñu 1–2 90' 7.2
26 sep 2026 Rubio Ñu – CS 2 de Mayo 2–2 90' 7.7
20 sep 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 90' 6.3
14 sep 2026 Rubio Ñu – Nacional Asunción 0–1 90' 7.0
6 sep 2026 Libertad – Rubio Ñu 4–2 90' 7.5
1 sep 2026 Rubio Ñu – Sportivo San Lorenzo 3–1 90' 8.1
28 aug 2026 Sportivo Luqueño – Rubio Ñu 2–1 90' 7.5
22 aug 2026 Rubio Ñu – Sportivo Trinidense 0–0 90' 7.7
15 aug 2026 Guaraní – Rubio Ñu 2–3 90' 6.6
8 aug 2026 Rubio Ñu – Recoleta FC 1–3 – –
2 aug 2026 Olimpia – Rubio Ñu 5–0 65' 6.0

Carrière en transfers

2 clubs · 2 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,99 jan 2026 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,9 7,0 8,5 7,2 7,7 6,3 7,0 7,5 8,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Rubio Ñu 19 (19) 1.621 0 0 6,89
2026 Primera División Rubio Ñu 16 (16) 1.403 3 1 7,11

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder verdedigers (55 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 37 Onderscheppingen 90 Clearances 77 Gewonnen luchtduels 97 Gewonnen duels 93 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 4 Rating 97

7 wedstrijden · 630 min

Javier Vallejos: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,29
37
Onderscheppingen / 90 min 2,00
90
Clearances / 90 min 6,29
77
Gewonnen luchtduels / 90 min 5,57
97
Gewonnen duels 69,3%
93
Passnauwkeurigheid 81,7%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
4
Rating 7,40
97

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?