OrcaScore
33

Verdediger

Javier Báez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
3.395 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,03
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,04
Leeftijd36
Geboortedatum9 apr 1990
Lengte180 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€240K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen32 / 32
Minuten2.855
Rating7,08
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)16 (3)
Passes · nauwkeurigheid1.536 · 85%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen23 / 33
Gewonnen duels101 / 157
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,95 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage6%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes171
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten1.881
Balverlies275
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels61
Gewonnen grondduels40
Clearances154
Balveroveringen81
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt8
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets11
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)240,43
Topsnelheid (km/u)33,61
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten540
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid246 · 80%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen6 / 20
Gewonnen duels22 / 41
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes42
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten342
Balverlies54
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels10
Clearances40
Balveroveringen15
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)38,86
Topsnelheid (km/u)32,53

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek45
Tactiek66
Verdediging71
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Macará – Barcelona SC Guayaquil 3–0 90' 6.2
26 okt 2026 Aucas – Barcelona SC Guayaquil 0–4 90' 7.1
19 okt 2026 Barcelona SC Guayaquil – Universidad Católica del Ecuador 1–1 90' 6.6
12 okt 2026 LDU – Barcelona SC Guayaquil 2–1 90' 7.2
14 sep 2026 Barcelona SC Guayaquil – Delfín 1–1 90' 7.1
7 sep 2026 Aucas – Barcelona SC Guayaquil 1–1 90' 6.8
3 sep 2026 Barcelona SC Guayaquil – Independiente del Valle 2–1 90' 7.0
30 aug 2026 Manta FC – Barcelona SC Guayaquil 2–0 90' 6.4
23 aug 2026 Barcelona SC Guayaquil – Orense SC 3–0 90' 7.2
16 aug 2026 Mushuc Runa SC – Barcelona SC Guayaquil 0–0 90' 7.6
9 aug 2026 Barcelona SC Guayaquil – Macará 1–2 90' 6.7
3 aug 2026 Leones del Norte – Barcelona SC Guayaquil 1–1 90' 6.8
27 jul 2026 Barcelona SC Guayaquil – LDU 0–1 90' 7.4
22 jul 2026 Universidad Católica del Ecuador – Barcelona SC Guayaquil 2–1 90' 6.4
19 jul 2026 Barcelona SC Guayaquil – Libertad FC 1–0 90' 7.4

Carrière en transfers

14 clubs · 19 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. USMP Naar: Dorados
    Gratis transfer
  12. Gratis transfer
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating7,00
Rating laatste wedstrijd6,21 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,00 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 7,1 6,6 7,2 7,1 6,8 7,0 6,4 7,2 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LigaPro Serie A Barcelona SC Guayaquil 32 (32) 2.855 1 0 7,08
2026 CONMEBOL Libertadores Barcelona SC Guayaquil 6 (6) 540 0 0 6,83

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División, Apertura 2024 · percentiel onder verdedigers (92 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 50 Onderscheppingen 50 Clearances 50 Gewonnen luchtduels 50 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 50 Rating

19 wedstrijden · 1.505 min

Javier Báez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
50
Onderscheppingen / 90 min 0,00
50
Clearances / 90 min 0,00
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
50
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?