OrcaScore
23

Verdediger

Javi Vázquez

  • Torreense
  • Spain
  • 26 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
782 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,35
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd26
Geboortedatum24 sep 2000
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten267
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid66 · 64%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels13 / 21
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,46
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten140
Balverlies41
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels8
Clearances17
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)26,94
Topsnelheid (km/u)33,98
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten425
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid160 · 73%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen3 / 6
Gewonnen duels16 / 29
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten13
Balcontacten309
Balverlies90
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels7
Clearances22
Balveroveringen10
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,44
Topsnelheid (km/u)35,65
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid39 · 67%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten72
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances7
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval50
Techniek56
Tactiek47
Verdediging58
Creativiteit60

Kenmerken

Zwakke punten

613

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Torreense – FC Ararat-Armenia – – –
31 okt 2026 Portimonense SAD – Torreense 0–0 90' 7.3
26 okt 2026 Torreense – Amarante FC 1–0 – –
22 okt 2026 Ferencváros TC – Torreense 4–1 90' 6.8
15 okt 2026 Torreense – Sunderland 1–2 90' 6.3
10 okt 2026 Tondela – Torreense 1–0 90' 7.2
17 sep 2026 Lillestrøm SK – Torreense 1–2 87' 7.0
11 sep 2026 Torreense – Leixões SC 0–0 – –
22 aug 2026 Lusitânia Lourosa – Torreense 2–2 90' 6.6
15 aug 2026 Torreense – Penafiel 2–2 65' 6.6
9 aug 2026 SC Farense – Torreense 2–1 90' 6.3
1 aug 2026 FC Porto – Torreense 1–0 90' 6.6
28 mei 2026 Casa Pia – Torreense 2–0 90' 6.3
24 mei 2026 Sporting CP – Torreense 1–2 104' 6.7
20 mei 2026 Torreense – Casa Pia 0–0 90' 7.2

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers
  1. Lugo Naar: Torreense
    Gratis transfer
  2. UD Ibiza Naar: Lugo
    Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Gratis transfer
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,822 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,93 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,3 7,2 7,0 6,6 6,6 6,3 6,6 6,3 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Portugal 2 Torreense 5 (5) 425 0 1 6,80
2026 UEFA Europa League Torreense 3 (3) 267 0 2 6,70
2026 Supertaça Torreense 1 (1) 90 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal 2 2025 · percentiel onder verdedigers (132 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 38 Onderscheppingen 60 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 18 Gewonnen duels 38 Passnauwkeurigheid 12 Progressieve balvoeringen 70 Rating 91

30 wedstrijden · 2.686 min

Javi Vázquez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,21
38
Onderscheppingen / 90 min 1,17
60
Clearances / 90 min 2,95
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,04
18
Gewonnen duels 53,4%
38
Passnauwkeurigheid 70,3%
12
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,64
70
Rating 7,07
91

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?