OrcaScore
3

Verdediger

Jason Davidson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
990 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,00
Leeftijd35
Geboortedatum29 jun 1991
Lengte180 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€140K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid203 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels17 / 32
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten253
Balverlies53
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels9
Clearances19
Balveroveringen16
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,82
Topsnelheid (km/u)36,18
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid107 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels2 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten137
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances15
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,37
Topsnelheid (km/u)28,96
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten540
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid345 · 76%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen8 / 1
Gewonnen duels19 / 35
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes23
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten427
Balverlies94
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels13
Clearances40
Balveroveringen37
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek45
Tactiek40
Verdediging58
Creativiteit37

Kenmerken

Zwakke punten

13

Nationaal elftal

  • Australia23 caps · 1 goals · debuut aug 2012

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Melbourne Victory – Persib Bandung 1–2 90' 6.5
1 nov 2026 Melbourne Victory – Central Coast Mariners 1–1 90' 7.0
24 okt 2026 Melbourne Victory – Melbourne City 1–1 90' 6.7
18 okt 2026 Wellington Phoenix – Melbourne Victory 2–1 90' 6.3
14 okt 2026 Melbourne Victory – FC Seoul 3–0 – –
10 okt 2026 South Melbourne FC – Melbourne Victory 5–4 120' 6.1
16 sep 2026 Thể Công - Viettel – Melbourne Victory 1–1 90' 7.0
9 sep 2026 Sydney FC – Melbourne Victory 0–2 90' 7.0
19 aug 2026 APIA Leichhardt FC – Melbourne Victory 0–1 120' 7.6
8 aug 2026 Western Sydney Wanderers – Melbourne Victory 3–4 120' 7.0
26 jul 2026 Kingborough Lions – Melbourne Victory 0–4 90' 8.8
2 mei 2026 Melbourne Victory – Sydney FC 0–1 90' 6.7
25 apr 2026 Western Sydney Wanderers – Melbourne Victory 0–2 90' 7.3
17 apr 2026 Melbourne Victory – Newcastle Jets 2–2 90' 8.3
11 apr 2026 Auckland FC – Melbourne Victory 2–2 90' 6.2

Carrière en transfers

15 clubs · 19 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer Niet bekendgemaakt
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Gratis transfer
  13. Transfer Niet bekendgemaakt
  14. Zonder club Naar: Heracles
    Transfer
  15. Paços de Ferreira Naar: Zonder club
    Transfer
  16. Terug van verhuur
  17. Verhuur
  18. Transfer
  19. Seiritsu HS Naar: Hume City
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,54 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,92 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,0 6,7 6,3 6,1 7,0 7,0 7,6 7,0 8,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Australia Cup Melbourne Victory 5 (5) 540 0 1 7,30
2026 A-League Men Melbourne Victory 3 (3) 270 0 0 6,67
2026 AFC Champions League Two Melbourne Victory 2 (2) 180 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Stoiximan Super League 2024 · percentiel onder verdedigers (112 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 30 Onderscheppingen 28 Clearances 58 Gewonnen luchtduels 41 Gewonnen duels 39 Passnauwkeurigheid 77 Progressieve balvoeringen 44 Rating 42

28 wedstrijden · 2.363 min

Jason Davidson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,14
30
Onderscheppingen / 90 min 0,76
28
Clearances / 90 min 4,46
58
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,49
41
Gewonnen duels 54,1%
39
Passnauwkeurigheid 86,0%
77
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Rating 6,85
42

Hoe berekenen we dit?