OrcaScore
99

Middenvelder

Janderson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
43
3.272 min
Doelpunten
11
G+A per 90 min: 0,50
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd27
Geboortedatum26 feb 1999
Lengte161 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€860K
Contract tot30 nov 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen35 / 35
Minuten2.938
Rating7,08
Doelpunten / Assists10 / 7
Schoten (op doel)75 (31)
Passes · nauwkeurigheid884 · 79%
Kansen gecreëerd55
Tackles / Onderscheppingen39 / 12
Gewonnen duels176 / 387
Succesvolle dribbels57
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists5,58 / 3,32
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien3
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes47
Nauwkeurige voorzetten18
Balcontacten1.631
Balverlies532
Bal afgepakt44
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels171
Clearances18
Balveroveringen140
Fouten ondervonden75
Fouten gemaakt47
Buitenspel10
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)172,03
Topsnelheid (km/u)35,76
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten171
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten163
Rating6,65
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid49 · 78%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels18 / 35
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage50%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels1
Clearances2
Balveroveringen5
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek54
Tactiek34
Verdediging36
Creativiteit53

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Vila Nova FC – Juventude 2–2 90' 8.0
24 okt 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 90' 7.1
19 okt 2026 Vila Nova FC – Grêmio Novorizontino 2–2 90' 6.4
11 okt 2026 Náutico – Vila Nova FC 0–2 90' 8.1
8 okt 2026 Vila Nova FC – Cuiabá 0–0 75' 6.8
4 okt 2026 Botafogo-SP – Vila Nova FC 0–1 86' 7.9
26 sep 2026 Vila Nova FC – Londrina 2–0 83' 7.1
19 sep 2026 Vila Nova FC – América Mineiro 1–0 90' 6.8
15 sep 2026 Avaí – Vila Nova FC 1–1 82' 6.6
11 sep 2026 Vila Nova FC – Goiás 2–0 90' 6.8
5 sep 2026 Athletic Club – Vila Nova FC 5–0 90' 6.7
31 aug 2026 Vila Nova FC – Ceará 2–0 90' 7.5
24 aug 2026 Operário-PR – Vila Nova FC 0–0 87' 6.8
20 aug 2026 Vila Nova FC – Ponte Preta 6–0 90' 9.5
15 aug 2026 Atlético Goianiense – Vila Nova FC 0–2 87' 6.6

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Remo Naar: Ceará
    Terug van verhuur
  3. Ceará Naar: Remo
    Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer
  12. Terug van verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd8,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,01 nov 2025 jul 2026 okt 2026 8,0

Laatste 10 wedstrijden

8,0 7,1 6,4 8,1 6,8 7,9 7,1 6,8 6,6 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Vila Nova FC 35 (35) 2.938 10 7 7,08
2026 Copa do Brasil Vila Nova FC 3 (1) 171 0 – –
2026 Goiano Vila Nova FC 5 (3) 163 1 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 70 Sleutelpasses 79 Voltooide passes 23 Passnauwkeurigheid 30 Progressieve balvoeringen 100 Succesvolle dribbels 95 Tackles + onderscheppingen 5 Rating 92

9 wedstrijden · 788 min

Janderson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,12
70
Sleutelpasses / 90 min 2,17
79
Voltooide passes / 90 min 23,0
23
Passnauwkeurigheid 79,8%
30
Progressieve balvoeringen / 90 min 5,37
100
Succesvolle dribbels / 90 min 2,06
95
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,14
5
Rating 7,30
92

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?