OrcaScore

Verdediger

Jan Vertonghen

  • No team
  • Belgium
  • 39 jaar
  • 189 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
659 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd39
Geboortedatum24 apr 1987
Lengte189 cm
Gewicht88 kg
VoorkeursvoetLinks

Seizoensprestaties · 2024

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten365
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid314 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels23 / 36
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten357
Balverlies37
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels8
Clearances16
Balveroveringen15
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten24
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 91%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten14
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid209 · 94%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels11 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten236
Balverlies17
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels5
Clearances10
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0

Nationaal elftal

  • Belgium157 caps · 10 goals · debuut jun 2007

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 mei 2025 RSC Anderlecht – Club Brugge KV 1–3 70' 6.0
4 mei 2025 Club Brugge KV – RSC Anderlecht 2–1 23' 6.6
1 mei 2025 Royal Antwerp – RSC Anderlecht 1–3 15' 6.4
16 mrt 2025 RSC Anderlecht – Cercle Brugge 3–0 90' 7.1
9 mrt 2025 KVC Westerlo – RSC Anderlecht 2–0 – –
2 mrt 2025 Standard Liège – RSC Anderlecht 0–2 – –
23 feb 2025 RSC Anderlecht – Royale Union Saint-Gilloise 0–2 10' 6.6
20 feb 2025 RSC Anderlecht – Fenerbahçe 2–2 24' 6.7
16 feb 2025 RC Sporting Charleroi – RSC Anderlecht 0–1 – –
13 feb 2025 Fenerbahçe – RSC Anderlecht 3–0 – –
27 dec 2024 RSC Anderlecht – FCV Dender 2–3 – –
4 aug 2024 Royal Antwerp – RSC Anderlecht 1–2 90' 7.1
27 jul 2024 RSC Anderlecht – Sint-Truidense VV 1–0 90' 7.3
1 jul 2024 France – Belgium 1–0 90' 6.6
26 jun 2024 Ukraine – Belgium 0–0 90' 6.9

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 12.5M €
  1. Anderlecht Naar: Gestopt
    Transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer
  4. Transfer
  5. Ajax Naar: Tottenham
    Transfer 12.5M €
  6. Waalwijk Naar: Ajax
    Terug van verhuur
  7. Ajax Naar: Waalwijk
    Verhuur
  8. Jong Ajax Naar: Ajax
    Transfer
  9. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2024 Pro League RSC Anderlecht 6 (4) 365 0 0 6,75
2024 EURO Belgium 3 (3) 270 0 0 6,93
2024 UEFA Europa League RSC Anderlecht 1 (0) 24 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

EURO, Qualification 2024 · percentiel onder verdedigers (266 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 7 Onderscheppingen 74 Clearances 40 Gewonnen luchtduels 30 Gewonnen duels 71 Passnauwkeurigheid 74 Progressieve balvoeringen 50 Rating 71

7 wedstrijden · 541 min

Jan Vertonghen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,50
7
Onderscheppingen / 90 min 1,33
74
Clearances / 90 min 2,33
40
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,00
30
Gewonnen duels 62,1%
71
Passnauwkeurigheid 88,8%
74
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,97
71

Hoe berekenen we dit?