OrcaScore
17

Verdediger

Jan Kronig

  • FC Sion
  • Switzerland
  • 26 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.080 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,95
Leeftijd26
Geboortedatum24 jun 2000
Lengte185 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,5M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.080
Rating6,95
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid706 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen27 / 13
Gewonnen duels51 / 83
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,63 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes32
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten867
Balverlies78
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels30
Clearances74
Balveroveringen44
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)112,77
Topsnelheid (km/u)33,83

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek43
Tactiek60
Verdediging70
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 FC Vaduz – FC Sion – – –
31 okt 2026 FC Luzern – FC Sion 1–1 90' 7.0
25 okt 2026 FC Sion – FC Lausanne-Sport 1–0 90' 7.5
10 okt 2026 Servette FC – FC Sion 3–0 90' 5.7
2 okt 2026 Saint-Étienne – FC Sion 5–1 – –
19 sep 2026 FC Sion – FC Zürich 1–1 90' 7.1
15 sep 2026 Grasshopper Club Zürich – FC Sion 2–5 90' 6.9
12 sep 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Sion 0–3 90' 7.8
6 sep 2026 FC Sion – FC Thun 3–2 90' 6.1
3 sep 2026 Basel – FC Sion 1–2 90' 6.9
30 aug 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 90' 7.2
27 aug 2026 AFC Ajax – FC Sion 5–3 90' 6.1
20 aug 2026 FC Sion – AFC Ajax 2–4 90' 5.9
13 aug 2026 FC Sion – FC Noah 2–1 90' 7.0
9 aug 2026 FC Sion – FC Vaduz 3–2 90' 6.7

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 150k €
  1. Aarau Naar: Sion
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer 150k €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,93 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,5 5,7 7,1 6,9 7,8 6,1 6,9 7,2 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Sion 12 (12) 1.080 1 0 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Swiss Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (115 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 6 Voltooide passes 25 Passnauwkeurigheid 18 Progressieve balvoeringen 39 Succesvolle dribbels 11 Tackles + onderscheppingen 27 Rating 10

15 wedstrijden · 516 min

Jan Kronig: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,35
6
Voltooide passes / 90 min 21,8
25
Passnauwkeurigheid 74,0%
18
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
39
Succesvolle dribbels / 90 min 0,35
11
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,09
27
Rating 6,62
10

Hoe berekenen we dit?