OrcaScore
9

Aanvaller

Jamie Reid

  • Reading
  • Northern Ireland
  • 32 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
988 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,52
Leeftijd32
Geboortedatum15 jul 1994
Lengte181 cm
Gewicht74 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€190K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 6
Minuten551
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (4)
Passes · nauwkeurigheid63 · 75%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels26 / 72
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,72 / 1,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten137
Balverlies51
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels13
Clearances4
Balveroveringen20
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt10
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,59
Topsnelheid (km/u)32,49
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten138
Rating6,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid14 · 64%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels8 / 21
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,60 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten41
Balverlies15
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 4
Minuten299
Rating6,55
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid22 · 36%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels18 / 44
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten63
Balverlies32
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen1
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt6
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek43
Tactiek40
Verdediging30
Creativiteit39

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

14156

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Oxford United – Reading 2–0 20' 6.7
31 okt 2026 Plymouth Argyle – Reading 0–0 63' 6.4
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 13' 6.4
21 okt 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 73' 6.8
17 okt 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 77' 6.3
10 okt 2026 Milton Keynes Dons – Reading 1–5 81' 7.4
3 okt 2026 Reading – Bradford City 1–1 23' 6.5
26 sep 2026 Wycombe Wanderers – Reading 2–2 14' 6.5
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 – –
15 sep 2026 Reading – Brentford 1–2 63' 6.0
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 12' 6.4
5 sep 2026 Reading – Blackpool 3–1 11' 6.7
2 sep 2026 Reading – Mansfield Town 5–0 – –
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 – –
22 aug 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 80' 6.5

Carrière en transfers

9 clubs · 17 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Exeter Naar: Torquay
    Gratis transfer
  5. Torquay Naar: Exeter
    Terug van verhuur
  6. Exeter Naar: Torquay
    Verhuur
  7. Torquay Naar: Exeter
    Terug van verhuur
  8. Exeter Naar: Torquay
    Verhuur
  9. Truro Naar: Exeter
    Terug van verhuur
  10. Exeter Naar: Truro
    Verhuur
  11. Torquay Naar: Exeter
    Terug van verhuur
  12. Exeter Naar: Torquay
    Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating6,49
Rating laatste wedstrijd6,74 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,49 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,4 6,4 6,8 6,3 7,4 6,5 6,5 6,0 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Reading 12 (6) 551 0 0 6,55
2026 World Cup Qual. UEFA Northern Ireland 6 (4) 299 1 0 6,55
2026 EFL Cup Reading 2 (2) 138 0 0 6,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder aanvallers (124 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 46 xG 50 Schoten 48 xA 50 Sleutelpasses 20 Succesvolle dribbels 83 Gewonnen luchtduels 36 Rating 34

42 wedstrijden · 3.067 min

Jamie Reid: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,23
46
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 1,94
48
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,62
20
Succesvolle dribbels / 90 min 1,20
83
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,29
36
Rating 6,72
34

Hoe berekenen we dit?