OrcaScore
10

Middenvelder

Jamie Donley

  • Luton Town
  • Northern Ireland
  • 21 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
1.362 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,53
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd21
Geboortedatum3 jan 2005
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,6M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten896
Rating7,19
Doelpunten / Assists4 / 3
Schoten (op doel)23 (7)
Passes · nauwkeurigheid330 · 78%
Kansen gecreëerd25
Tackles / Onderscheppingen11 / 10
Gewonnen duels38 / 88
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,40 / 2,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten531
Balverlies150
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels31
Clearances7
Balveroveringen57
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt9
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)88,65
Topsnelheid (km/u)32,28
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten294
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid42 · 71%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels19 / 32
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,63 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten81
Balverlies21
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels16
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt4
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)34,85
Topsnelheid (km/u)29,88
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten172
Rating6,60
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid37 · 62%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels11 / 24
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten67
Balverlies26
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek51
Tactiek39
Verdediging40
Creativiteit53

Kenmerken

Sterke punten

26

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Huddersfield Town – Luton Town 1–1 85' 6.7
31 okt 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 90' 7.7
27 okt 2026 Luton Town – Doncaster Rovers 3–1 90' 9.2
24 okt 2026 Luton Town – Leicester City 2–1 90' 6.6
20 okt 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 90' 7.4
17 okt 2026 Milton Keynes Dons – Luton Town 2–1 75' 6.5
10 okt 2026 Wycombe Wanderers – Luton Town 1–4 90' 8.6
5 okt 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 74' 6.6
2 okt 2026 Ukraine – Northern Ireland 0–3 77' 7.2
28 sep 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 70' 6.7
25 sep 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 73' 6.7
19 sep 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 15' 6.5
10 sep 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 58' 6.4
5 sep 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 61' 7.7
2 sep 2026 Luton Town – Stockport County 2–0 90' 7.1

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers
  1. Verhuur
  2. Verhuur
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,73 nov 2026
Gemiste wedstrijden7
5 6 7 8 9 10 6,81 jan 2026 jul 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,7 9,2 6,6 7,4 6,5 8,6 6,6 7,2 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Luton Town 12 (11) 896 4 3 7,19
2026 UEFA Nations League Northern Ireland 4 (4) 294 0 0 6,80
2026 World Cup Qual. UEFA Northern Ireland 4 (1) 172 1 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 74 Sleutelpasses 71 Voltooide passes 21 Passnauwkeurigheid 11 Progressieve balvoeringen 62 Succesvolle dribbels 81 Tackles + onderscheppingen 8 Rating 31

5 wedstrijden · 286 min

Jamie Donley: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,18
74
Sleutelpasses / 90 min 1,57
71
Voltooide passes / 90 min 16,7
21
Passnauwkeurigheid 66,3%
11
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,26
62
Succesvolle dribbels / 90 min 0,94
81
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,94
8
Rating 6,72
31

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?