OrcaScore
3

Verdediger

James Maxwell

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
781 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd24
Geboortedatum9 dec 2001
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€270K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten691
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid253 · 67%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen10 / 9
Gewonnen duels38 / 74
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten495
Balverlies146
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels26
Clearances39
Balveroveringen36
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)75,73
Topsnelheid (km/u)32,76
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid19 · 68%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 5
Gewonnen duels6 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten52
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek42
Tactiek42
Verdediging66
Creativiteit40

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

136

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Accrington Stanley – Northampton Town 1–1 45' 7.0
24 okt 2026 Northampton Town – Colchester United 2–0 67' 7.1
20 okt 2026 Northampton Town – Tranmere Rovers 0–1 20' 6.8
17 okt 2026 Grimsby Town – Northampton Town 0–2 10' 6.7
10 okt 2026 York City – Northampton Town 1–1 9' 6.4
12 sep 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 90' 6.2
5 sep 2026 Northampton Town – Newport County 1–0 90' 6.6
1 sep 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 90' 6.6
29 aug 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 90' 6.2
22 aug 2026 Crewe Alexandra – Northampton Town 1–0 90' 6.7
15 aug 2026 Northampton Town – Swindon Town 0–0 90' 6.8
8 aug 2026 Leicester City – Northampton Town 1–0 90' 6.6
28 jul 2026 Cambridge United – Northampton Town 0–0 – –
25 jul 2026 Northampton Town – Birmingham City 0–2 – –
18 jul 2026 Northampton Town – Coventry City 0–0 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Verhuur
  4. Verhuur
  5. Falkirk FC U17 Naar: Zonder club
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,63
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,63 nov 2025 jul 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,1 6,8 6,7 6,4 6,2 6,6 6,6 6,2 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Northampton Town 11 (8) 691 0 0 6,65
2026 EFL Cup Northampton Town 1 (1) 90 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 59 Onderscheppingen 18 Clearances 11 Gewonnen luchtduels 10 Gewonnen duels 16 Passnauwkeurigheid 25 Progressieve balvoeringen 79 Rating 7

5 wedstrijden · 450 min

James Maxwell: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,60
59
Onderscheppingen / 90 min 0,60
18
Clearances / 90 min 2,80
11
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,20
10
Gewonnen duels 50,0%
16
Passnauwkeurigheid 69,6%
25
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,20
79
Rating 6,46
7

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?