OrcaScore
49

Middenvelder

James Forrest

  • Celtic
  • Scotland
  • 35 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
287 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd35
Geboortedatum7 jul 1991
Lengte170 cm
Gewicht67 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€320K
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 0
Minuten198
Rating6,82
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)12 (7)
Passes · nauwkeurigheid88 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels12 / 22
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,29 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten140
Balverlies27
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels11
Clearances0
Balveroveringen14
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,99
Topsnelheid (km/u)34,70
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten89
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid31 · 94%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels6 / 9
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten54
Balverlies13
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,14
Topsnelheid (km/u)31,20
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek54
Tactiek37
Verdediging38
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

6

Nationaal elftal

  • Scotland39 caps · 5 goals · debuut mei 2011

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Falkirk FC – Celtic 2–0 45' 7.0
28 okt 2026 Celtic – Dundee United 2–2 – –
25 okt 2026 Hibernian – Celtic 1–2 – –
22 okt 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 32' 6.6
18 okt 2026 Celtic – Heart of Midlothian 7–1 20' 6.5
15 okt 2026 Benfica – Celtic 4–1 – –
11 okt 2026 Motherwell – Celtic 0–2 – –
20 sep 2026 Celtic – Rangers 0–1 27' 6.8
17 sep 2026 Celtic – Ferencváros TC 1–3 57' 7.0
13 sep 2026 Rangers – Celtic 3–0 30' 6.4
9 sep 2026 St. Johnstone – Celtic 0–1 17' 7.1
5 sep 2026 St. Mirren – Celtic 1–2 18' 6.6
2 sep 2026 Celtic – Aberdeen 3–0 16' 7.1
29 aug 2026 Celtic – Falkirk FC 2–1 27' 6.8
25 aug 2026 LASK – Celtic 5–1 – –

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Celtic Naar: Celtic
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd7,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,83 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,6 6,5 6,8 7,0 6,4 7,1 6,6 7,1 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Scottish Premiership Celtic 9 (0) 198 0 0 6,82
2026 UEFA Europa League Celtic 2 (1) 89 0 0 6,80
2026 Scottish League Cup Celtic – – 0 – 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Scottish Premiership 2024 · percentiel onder middenvelders (115 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 96 Voltooide passes 90 Passnauwkeurigheid 97 Progressieve balvoeringen 47 Succesvolle dribbels 80 Tackles + onderscheppingen 6 Rating 81

23 wedstrijden · 911 min

James Forrest: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,57
96
Voltooide passes / 90 min 46,5
90
Passnauwkeurigheid 88,2%
97
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
47
Succesvolle dribbels / 90 min 1,09
80
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,48
6
Rating 7,00
81

Hoe berekenen we dit?