OrcaScore
4

Verdediger

James Connolly

  • Walsall
  • Wales
  • 25 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.205 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,15
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,22
Leeftijd25
Geboortedatum2 nov 2001
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€390K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.080
Rating7,22
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)10 (3)
Passes · nauwkeurigheid740 · 83%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen10 / 8
Gewonnen duels70 / 122
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,02 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes37
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten922
Balverlies135
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels48
Gewonnen grondduels22
Clearances91
Balveroveringen53
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets6
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)99,38
Topsnelheid (km/u)33,48
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten125
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid54 · 76%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels5 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten84
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances16
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek39
Tactiek54
Verdediging71
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

1525

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Colchester United – Walsall 1–3 90' 7.0
26 okt 2026 Walsall – Salford City 2–4 90' 5.7
20 okt 2026 Walsall – Oldham Athletic 3–0 90' 7.1
17 okt 2026 Swindon Town – Walsall 1–1 90' 7.5
10 okt 2026 Fleetwood Town – Walsall 1–1 90' 6.8
26 sep 2026 Tranmere Rovers – Walsall 1–1 90' 7.2
19 sep 2026 Walsall – Port Vale 2–0 90' 8.3
12 sep 2026 Walsall – Rochdale 0–0 90' 7.8
5 sep 2026 Exeter City – Walsall 0–0 90' 7.4
1 sep 2026 Crewe Alexandra – Walsall 2–2 90' 6.8
25 aug 2026 Walsall – Leyton Orient 5–6 67' 7.1
22 aug 2026 Walsall – Grimsby Town 0–0 90' 6.4
15 aug 2026 Gillingham – Walsall 0–3 90' 8.6
6 aug 2026 Bristol City – Walsall 0–1 58' 7.4
18 apr 2026 Crewe Alexandra – Milton Keynes Dons 1–3 90' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Crewe Naar: Walsall
    Gratis transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,00
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,00 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 5,7 7,1 7,5 6,8 7,2 8,3 7,8 7,4 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Walsall 12 (12) 1.080 2 0 7,22
2026 EFL Cup Walsall 2 (1) 125 0 0 7,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 15 Onderscheppingen 34 Clearances 82 Gewonnen luchtduels 62 Gewonnen duels 56 Passnauwkeurigheid 94 Progressieve balvoeringen 33 Rating 97

6 wedstrijden · 540 min

James Connolly: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,67
15
Onderscheppingen / 90 min 0,83
34
Clearances / 90 min 8,00
82
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,50
62
Gewonnen duels 59,2%
56
Passnauwkeurigheid 85,2%
94
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
33
Rating 7,32
97

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?