OrcaScore
14

Verdediger

James Abankwah

  • Udinese
  • Ireland
  • 22 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.124 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd22
Geboortedatum16 jan 2004
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€7,3M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 12 okt 2026 · Beëindigd: 22 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten766
Rating6,66
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid381 · 87%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen10 / 11
Gewonnen duels34 / 69
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,63 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten516
Balverlies72
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels24
Clearances33
Balveroveringen35
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten223
Rating6,57
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid60 · 78%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels12 / 31
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,35
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten105
Balverlies30
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances4
Balveroveringen13
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten135
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid58 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 4
Gewonnen duels3 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten72
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek39
Tactiek48
Verdediging60
Creativiteit38

Nationaal elftal

  • Ireland7 caps · 0 goals · debuut mrt 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Venezia – Udinese – – –
31 okt 2026 Udinese – AS Roma 2–5 90' 5.9
28 okt 2026 Parma – Udinese 0–0 90' 6.6
25 okt 2026 Udinese – AC Milan 0–2 90' 7.7
18 okt 2026 Udinese – Lecce 0–3 – –
12 okt 2026 Torino – Udinese 2–1 60' 6.0
1 okt 2026 Ireland – Austria 2–2 75' 6.7
27 sep 2026 Israel – Ireland 0–3 68' 6.6
24 sep 2026 Kosovo – Ireland 1–0 80' 6.4
19 sep 2026 Udinese – Cagliari 0–1 90' 7.0
14 sep 2026 Inter – Udinese 5–3 90' 6.5
7 sep 2026 Udinese – Lazio 1–2 76' 6.6
2 sep 2026 Udinese – Venezia 2–1 45' 6.9
29 aug 2026 Monza – Udinese 2–3 90' 6.7
22 aug 2026 Udinese – Como 1–1 90' 6.9

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 400k €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 400k €
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd5,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 6,62 nov 2025 apr 2026 okt 2026 5,9

Laatste 10 wedstrijden

5,9 6,6 7,7 6,0 6,7 6,6 6,4 7,0 6,5 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Udinese 9 (9) 766 1 0 6,66
2026 UEFA Nations League Ireland 3 (3) 223 0 1 6,57
2026 Coppa Italia Udinese 2 (1) 135 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2026 · percentiel onder verdedigers (61 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 22 Onderscheppingen 39 Clearances 45 Gewonnen luchtduels 40 Gewonnen duels 16 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 35 Rating 34

5 wedstrijden · 436 min

James Abankwah: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,24
22
Onderscheppingen / 90 min 0,83
39
Clearances / 90 min 3,30
45
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,03
40
Gewonnen duels 45,9%
16
Passnauwkeurigheid 89,7%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,41
35
Rating 6,74
34

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?