OrcaScore
77

Aanvaller

Jakub Paur

  • AS Trenčín
  • Slovakia
  • 34 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
601 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,15
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd34
Geboortedatum4 jul 1992
Lengte184 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€90K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 6
Minuten601
Rating6,64
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)10 (1)
Passes · nauwkeurigheid194 · 72%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels29 / 68
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage10%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten277
Balverlies75
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels14
Clearances14
Balveroveringen29
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt15
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)58,10
Topsnelheid (km/u)36,22

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval53
Techniek46
Tactiek41
Verdediging38
Creativiteit42

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín 2–2 30' 6.9
28 okt 2026 AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0–2 59' 6.3
25 okt 2026 KFC Komárno – AS Trenčín 0–0 61' 6.7
17 okt 2026 MFK Skalica – AS Trenčín 0–2 75' 6.7
19 sep 2026 MŠK Žilina – AS Trenčín 2–1 75' 6.7
12 sep 2026 AS Trenčín – DAC 1904 1–4 64' 6.3
23 aug 2026 AS Trenčín – FC Spartak Trnava 0–4 80' 6.5
19 aug 2026 TJ Jednota Bánová – AS Trenčín 0–6 – –
15 aug 2026 FK Železiarne Podbrezová – AS Trenčín 2–1 90' 6.3
1 aug 2026 FC Košice – AS Trenčín 3–3 45' 7.6
25 jul 2026 AS Trenčín – KFC Komárno 1–1 22' 6.4
16 mei 2026 DAC 1904 – FC Spartak Trnava 3–0 55' 7.1
26 apr 2026 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava 0–1 90' 6.4
22 apr 2026 FC Spartak Trnava – DAC 1904 2–1 81' 8.1
18 apr 2026 FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce 3–0 45' 7.0

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,97 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,70 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,3 6,7 6,7 6,7 6,3 6,5 6,3 7,6 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Niké Liga AS Trenčín 10 (6) 601 1 0 6,64

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Niké Liga 2024 · percentiel onder aanvallers (56 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 31 xG 50 Schoten 38 xA 50 Sleutelpasses 96 Succesvolle dribbels 12 Gewonnen luchtduels 69 Rating 72

23 wedstrijden · 1.255 min

Jakub Paur: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,22
31
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,22
38
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,08
96
Succesvolle dribbels / 90 min 0,22
12
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,01
69
Rating 6,97
72

Hoe berekenen we dit?