OrcaScore
7

Middenvelder

Jack Shorrock

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.001 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd19
Geboortedatum28 apr 2007
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€120K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten844
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)13 (5)
Passes · nauwkeurigheid184 · 63%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen17 / 8
Gewonnen duels51 / 107
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,98 / 0,75
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten405
Balverlies158
Bal afgepakt16
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels43
Clearances11
Balveroveringen33
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten157
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid64 · 67%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels12 / 22
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances2
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek53
Tactiek31
Verdediging43
Creativiteit46

Kenmerken

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Sligo Rovers – Derry City 2–2 56' 7.1
23 okt 2026 Shamrock Rovers – Sligo Rovers 4–0 90' 6.4
17 okt 2026 Sligo Rovers – Dundalk FC 1–1 90' 6.6
9 okt 2026 Shelbourne – Sligo Rovers 5–1 90' 6.7
19 sep 2026 Sligo Rovers – St. Patrick's Athletic 0–1 79' 6.4
14 sep 2026 Sligo Rovers – Galway United 1–3 90' 6.6
11 sep 2026 Drogheda United – Sligo Rovers 2–0 39' 6.1
4 sep 2026 Waterford FC – Sligo Rovers 3–0 90' 6.9
28 aug 2026 Bohemian FC – Sligo Rovers 3–0 77' 6.2
21 aug 2026 Sligo Rovers – Waterford FC 0–0 79' 6.9
15 aug 2026 Sligo Rovers – Kerry FC 4–0 65' 7.4
7 aug 2026 Derry City – Sligo Rovers 2–0 90' 7.2
31 jul 2026 Dundalk FC – Sligo Rovers 1–1 64' 6.9
28 apr 2026 Stockport County – Port Vale 1–2 – –
16 apr 2026 Peterborough United – Port Vale 1–3 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Port Vale U18 Naar: Port Vale
    Transfer
  6. Port Vale U18 Naar: Stafford
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd7,130 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,70 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,4 6,6 6,7 6,4 6,6 6,1 6,9 6,2 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Sligo Rovers 11 (11) 844 0 1 6,65
2026 FAI Cup Sligo Rovers 2 (2) 157 0 0 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2026 · percentiel onder middenvelders (40 spelers)

Vergelijken
50 xA 44 Sleutelpasses 44 Voltooide passes 16 Passnauwkeurigheid 30 Progressieve balvoeringen 69 Succesvolle dribbels 91 Tackles + onderscheppingen 9 Rating 3

5 wedstrijden · 364 min

Jack Shorrock: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
44
Sleutelpasses / 90 min 0,99
44
Voltooide passes / 90 min 14,1
16
Passnauwkeurigheid 68,7%
30
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,23
69
Succesvolle dribbels / 90 min 1,24
91
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,99
9
Rating 6,44
3

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?