OrcaScore
26

Verdediger

Jack Currie

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
951 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd24
Geboortedatum16 dec 2001
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€930K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 9
Minuten802
Rating6,97
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid391 · 81%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen36 / 5
Gewonnen duels64 / 114
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 1,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten704
Balverlies152
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels18
Gewonnen grondduels46
Clearances38
Balveroveringen46
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)82,69
Topsnelheid (km/u)35,79
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten59
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid34 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten50
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid31 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels11 / 18
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten70
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels7
Clearances8
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek40
Tactiek47
Verdediging68
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

1314

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Barnsley – Oxford United 1–1 90' 7.7
27 okt 2026 Oxford United – Stockport County 1–0 74' 6.6
24 okt 2026 Oxford United – Bradford City 0–0 63' 7.2
20 okt 2026 Oxford United – Wigan Athletic 2–1 90' 7.3
15 okt 2026 Mansfield Town – Oxford United 1–1 13' 6.5
10 okt 2026 Notts County – Oxford United 1–2 76' 7.0
6 okt 2026 Exeter City – Oxford United 6–5 59' 6.4
19 sep 2026 Oxford United – Cambridge United 1–1 90' 7.2
12 sep 2026 Oxford United – Burton Albion 3–0 29' 7.2
5 sep 2026 Leicester City – Oxford United 0–4 9' 6.8
1 sep 2026 Huddersfield Town – Oxford United 3–1 90' 6.3
22 aug 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 88' 7.3
15 aug 2026 Oxford United – Milton Keynes Dons 2–2 90' 6.5
8 aug 2026 Leyton Orient – Oxford United 2–0 90' 6.8
1 aug 2026 Oxford United – Ipswich Town 2–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 10 transfers · totale transfersom 530k €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 530k €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd7,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden8
5 6 7 8 9 6,89 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 6,6 7,2 7,3 6,5 7,0 6,4 7,2 7,2 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Oxford United 12 (9) 802 0 0 6,97
2026 EFL Cup Oxford United 1 (1) 90 0 0 6,80
2026 Football League Trophy Oxford United 1 (1) 59 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder verdedigers (90 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 98 Onderscheppingen 17 Clearances 46 Gewonnen luchtduels 16 Gewonnen duels 30 Passnauwkeurigheid 46 Progressieve balvoeringen 66 Rating 69

5 wedstrijden · 306 min

Jack Currie: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 5,00
98
Onderscheppingen / 90 min 0,59
17
Clearances / 90 min 5,59
46
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,47
16
Gewonnen duels 56,1%
30
Passnauwkeurigheid 75,7%
46
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,88
66
Rating 6,96
69

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?