OrcaScore
26

Middenvelder

Ivan Šunjić

  • Pafos FC
  • Bosnia & Herzegovina
  • 30 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
707 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd30
Geboortedatum9 okt 1996
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,8M
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 5
Minuten498
Rating6,64
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid273 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels21 / 51
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels1
Clearances5
Balveroveringen35
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten74
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid39 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten44
Balverlies9
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,08
Topsnelheid (km/u)28,34
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten135
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid62 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 4
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten81
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,08
Topsnelheid (km/u)31,00

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek47
Tactiek42
Verdediging47
Creativiteit45

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Apollon Limassol – Pafos FC 2–2 – –
26 okt 2026 Nea Salamina Famagusta – Pafos FC 0–0 90' 6.9
22 okt 2026 Pafos FC – Riga FC 1–1 45' 6.9
19 okt 2026 Pafos FC – APOEL Nicosia 0–0 90' 6.8
15 okt 2026 Atalanta – Pafos FC 3–1 90' 7.3
11 okt 2026 Anorthosis Famagusta – Pafos FC 1–3 90' 6.2
5 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 – –
2 okt 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 8' 6.5
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 – –
25 sep 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 66' 6.7
18 sep 2026 Pafos FC – AEL Limassol 0–2 55' 6.2
13 sep 2026 AEK Larnaca – Pafos FC 0–1 90' 6.7
7 sep 2026 Pafos FC – Olympiakos Nicosia 0–0 39' 6.7
3 sep 2026 Omonia Nicosia – Pafos FC 0–1 – –
30 aug 2026 Karmiotissa Polemidion – Pafos FC 0–3 18' 7.0

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers · totale transfersom 8M €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 8M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)48
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,926 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,70 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,9 6,8 7,3 6,2 6,5 6,7 6,2 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Cyprus League by Stoiximan Pafos FC 7 (5) 498 0 0 6,64
2026 FIFA World Cup Bosnia & Herzegovina 4 (3) 198 0 0 6,48
2026 UEFA Conference League Pafos FC 2 (1) 135 0 0 7,10
2026 UEFA Nations League Bosnia & Herzegovina 2 (1) 74 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 0 Sleutelpasses 3 Voltooide passes 15 Passnauwkeurigheid 15 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 28 Tackles + onderscheppingen 41 Rating 10

7 wedstrijden · 630 min

Ivan Šunjić: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,01
0
Sleutelpasses / 90 min 0,14
3
Voltooide passes / 90 min 22,6
15
Passnauwkeurigheid 78,2%
15
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,43
28
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,29
41
Rating 6,53
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?