OrcaScore
13

Doelman

Ionuț Radu

  • Celta Vigo
  • Romania
  • 29 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.440 min
Reddingen
54
Tegendoelpunten
20
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd29
Geboortedatum28 mei 1997
Lengte188 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€9,7M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten990
Rating7,30
Reddingen / Tegendoelpunten39 / 10
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid327 · 72%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels7 / 7
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes41
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten453
Balverlies90
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances15
Balveroveringen115
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien21
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating5,40
Reddingen / Tegendoelpunten5 / 6
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid54 · 65%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten71
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien1
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,83
Reddingen / Tegendoelpunten10 / 4
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid66 · 71%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten99
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances2
Balveroveringen31
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien5

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek72
Verdediging0
Creativiteit0

Nationaal elftal

  • Romania11 caps · 0 goals · debuut sep 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Celta Vigo – Levante UD – – –
5 nov 2026 Celta Vigo – Royale Union Saint-Gilloise – – –
31 okt 2026 Rayo Vallecano – Celta Vigo 3–0 90' 6.6
25 okt 2026 Celta Vigo – Real Betis 0–0 90' 7.2
22 okt 2026 Celtic – Celta Vigo 1–2 90' 7.0
18 okt 2026 Celta Vigo – Deportivo Alavés 2–1 90' 8.5
15 okt 2026 Celta Vigo – Juventus 1–2 90' 6.1
11 okt 2026 Elche – Celta Vigo 0–0 90' 7.4
5 okt 2026 Romania – Sweden 0–1 – –
2 okt 2026 Poland – Romania 6–0 – –
28 sep 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 90' 4.8
25 sep 2026 Sweden – Romania 2–1 90' 6.0
19 sep 2026 Celta Vigo – Real Racing Club 5–0 90' 7.8
16 sep 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 90' 7.4
13 sep 2026 Celta Vigo – Málaga CF 1–1 90' 6.6

Carrière en transfers

10 clubs · 19 transfers · totale transfersom 18.5M €
  1. Venezia Naar: Celta
    Gratis transfer
  2. Inter Naar: Venezia
    Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Auxerre Naar: Inter
    Terug van verhuur
  6. Inter Naar: Auxerre
    Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Parma Naar: Inter
    Terug van verhuur
  10. Inter Naar: Parma
    Verhuur
  11. Genoa Naar: Inter
    Terug van verhuur
  12. Inter Naar: Genoa
    Verhuur
  13. Genoa Naar: Inter
    Transfer 10.5M €
  14. Inter Naar: Genoa
    Transfer 8M €
  15. Genoa Naar: Inter
    Terug van verhuur
  16. Inter Naar: Genoa
    Verhuur
  17. Avellino Naar: Inter
    Terug van verhuur
  18. Inter Naar: Avellino
    Verhuur
  19. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)55
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden12 blessures geregistreerd
4 5 6 7 8 9 6,90 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,2 7,0 8,5 6,1 7,4 4,8 6,0 7,8 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga Celta Vigo 11 (11) 990 0 0 7,30
2026 UEFA Europa League Celta Vigo 3 (3) 270 0 0 6,83
2026 UEFA Nations League Romania 2 (2) 180 0 0 5,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2026 · percentiel onder keepers (21 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 41 Reddingspercentage 85 Voorkomen doelpunten 64 Clean sheet-percentage 81 Passnauwkeurigheid 60 Nauwkeurige lange passes 31 Rating 60

7 wedstrijden · 630 min

Ionuț Radu: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,00
41
Reddingspercentage 77,8%
85
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,17
64
Clean sheet-percentage 42,9%
81
Passnauwkeurigheid 74,2%
60
Nauwkeurige lange passes / 90 min 3,86
31
Rating 7,23
60

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?