OrcaScore
23

Middenvelder

Ignacio Vásquez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
1.906 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,52
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd20
Geboortedatum22 mei 2006
Lengte171 cm
Gewicht64 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€745K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 5
Minuten529
Rating–
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten411
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Wedstrijden / Basisplaatsen23 / 10
Minuten966
Rating6,64
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)18 (6)
Passes · nauwkeurigheid292 · 76%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen10 / 5
Gewonnen duels50 / 107
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,33 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage6%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten525
Balverlies182
Bal afgepakt19
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels49
Clearances6
Balveroveringen33
Fouten ondervonden25
Fouten gemaakt7
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)103,07
Topsnelheid (km/u)35,91

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek44
Tactiek30
Verdediging35
Creativiteit50

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Universidad de Chile – Cobresal – – –
1 nov 2026 Universidad Católica – Universidad de Chile 1–0 66' 6.3
27 okt 2026 Universidad de Chile – Everton de Viña del Mar 4–1 73' 6.7
12 okt 2026 Universidad de Chile – Ñublense 6–0 57' 7.4
8 okt 2026 Club Deportes Antofagasta – Universidad de Chile 2–0 29' 6.8
27 sep 2026 Universidad de Chile – Everton de Viña del Mar 1–1 73' 8.6
27 sep 2026 Everton de Viña del Mar – Universidad de Chile 0–1 13' 6.8
13 sep 2026 Deportes La Serena – Universidad de Chile 0–3 16' 6.6
30 aug 2026 Universidad de Concepción – Universidad de Chile 2–1 27' 6.7
23 aug 2026 Universidad de Chile – Colo-Colo 1–2 27' 6.6
16 aug 2026 Deportes Limache – Universidad de Chile 1–3 21' 6.6
10 aug 2026 Universidad de Chile – Palestino 2–1 – –
6 aug 2026 Unión San Felipe – Universidad de Chile 0–1 90' –
3 aug 2026 Universidad de Chile – Huachipato 2–0 16' 6.9
27 jul 2026 Audax Italiano – Universidad de Chile 1–2 65' 6.5

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd6,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden02 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,76 jan 2026 mei 2026 nov 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,7 7,4 6,8 8,6 6,8 6,6 6,7 6,6 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Universidad de Chile 23 (10) 966 1 2 6,64
2026 Copa Chile Universidad de Chile 9 (5) 529 3 2 –
2026 Copa de la Liga Universidad de Chile 6 (6) 411 1 2 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2024 · percentiel onder middenvelders (125 spelers)

Vergelijken
50 xA 38 Sleutelpasses 23 Voltooide passes 57 Passnauwkeurigheid 72 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 76 Tackles + onderscheppingen 1 Rating 36

10 wedstrijden · 276 min

Ignacio Vásquez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
38
Sleutelpasses / 90 min 0,65
23
Voltooide passes / 90 min 30,0
57
Passnauwkeurigheid 80,7%
72
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,98
76
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,33
1
Rating 6,76
36

Hoe berekenen we dit?