OrcaScore
7

Aanvaller

Ignacio Bailone

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
1.137 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,71
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd32
Geboortedatum20 jan 1994
Lengte190 cm
Gewicht80 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€96K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 2
Minuten466
Rating6,64
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)10 (5)
Passes · nauwkeurigheid98 · 65%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels28 / 64
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,69 / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten183
Balverlies71
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels12
Clearances7
Balveroveringen14
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt2
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 5
Minuten671
Rating6,73
Doelpunten / Assists5 / 0
Schoten (op doel)23 (9)
Passes · nauwkeurigheid117 · 62%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels55 / 114
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists0,53 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage22%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten220
Balverlies78
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels33
Gewonnen grondduels22
Clearances9
Balveroveringen7
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt8
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,74
Topsnelheid (km/u)34,51

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek44
Tactiek51
Verdediging41
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

215

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Nacional Asunción – Sportivo San Lorenzo 0–2 29' 6.4
1 nov 2026 Sportivo Luqueño – Nacional Asunción 0–3 18' 6.5
24 okt 2026 Nacional Asunción – Sportivo Trinidense 0–1 25' 6.6
17 okt 2026 Guaraní – Nacional Asunción 0–2 45' 7.6
13 okt 2026 Nacional Asunción – Recoleta FC 1–0 14' 6.3
7 okt 2026 Olimpia – Nacional Asunción 1–1 76' 6.7
26 sep 2026 Nacional Asunción – Sportivo Ameliano 1–1 63' 6.6
19 sep 2026 Nacional Asunción – CS 2 de Mayo 3–0 14' 6.9
14 sep 2026 Rubio Ñu – Nacional Asunción 0–1 27' 6.8
8 sep 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 11' 6.3
2 sep 2026 Nacional Asunción – Libertad 3–0 20' 6.7
29 aug 2026 Sportivo San Lorenzo – Nacional Asunción 0–3 22' 7.6
24 aug 2026 Nacional Asunción – Sportivo Luqueño 2–0 57' 6.3
18 aug 2026 Club Dr. Benjamín Aceval – Nacional Asunción 0–2 – –
16 aug 2026 Sportivo Trinidense – Nacional Asunción 1–1 11' 6.5

Carrière en transfers

10 clubs · 15 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Zonder club Naar: Šibenik
    Transfer
  6. San Antonio Naar: Zonder club
    Transfer
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,44 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,70 jan 2026 mei 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,5 6,6 7,6 6,3 6,7 6,6 6,9 6,8 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Nacional Asunción 19 (5) 671 5 0 6,73
2026 Primera División Nacional Asunción 16 (2) 466 2 2 6,64

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División, Apertura 2024 · percentiel onder aanvallers (60 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 38 xG 50 Schoten 50 xA 50 Sleutelpasses 50 Succesvolle dribbels 50 Gewonnen luchtduels 50 Rating

11 wedstrijden · 502 min

Ignacio Bailone: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,18
38
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 0,00
50
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?