OrcaScore
19

Aanvaller

Ibrahim Mbaye

  • Aston Villa
  • Senegal
  • 18 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
414 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,87
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd18
Geboortedatum24 jan 2008
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€29M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten151
Rating7,40
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid58 · 91%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,61 / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten96
Balverlies25
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,41
Topsnelheid (km/u)33,52
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 0
Minuten141
Rating6,78
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid48 · 79%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels12 / 26
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten87
Balverlies25
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels8
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,00
Topsnelheid (km/u)35,00
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten122
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid45 · 93%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,35
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten73
Balverlies14
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval71
Techniek61
Tactiek48
Verdediging33
Creativiteit66

Kenmerken

Sterke punten

6

Nationaal elftal

  • Senegal18 caps · 5 goals · debuut nov 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 FC Barcelona – Aston Villa – – –
31 okt 2026 Aston Villa – Fulham 1–1 24' 6.8
28 okt 2026 Bournemouth – Aston Villa 3–0 58' 6.7
24 okt 2026 Aston Villa – Manchester City 2–1 31' 6.6
21 okt 2026 Aston Villa – Viking FK 3–1 72' 7.2
17 okt 2026 Newcastle United – Aston Villa 0–1 18' 7.4
14 okt 2026 Aston Villa – Fenerbahçe 6–0 79' 7.6
10 okt 2026 Aston Villa – Brentford 2–2 26' 6.9
4 okt 2026 Comoros – Senegal 0–1 – –
29 sep 2026 Ethiopia – Senegal 0–1 89' 8.2
25 sep 2026 Mozambique – Senegal 1–1 27' 6.3
19 sep 2026 Tottenham Hotspur – Aston Villa 2–3 15' 6.3
16 sep 2026 Coventry City – Aston Villa 1–3 64' 7.0
12 sep 2026 Aston Villa – Nottingham Forest 1–2 27' 6.7
8 sep 2026 Club Brugge KV – Aston Villa 2–3 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 55M €
  1. Transfer 55M €
  2. PSG U21 Naar: PSG
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating7,00
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,00 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,7 6,6 7,2 7,4 7,6 6,9 8,2 6,3 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Champions League Aston Villa 2 (2) 151 0 2 7,40
2026 Premier League Aston Villa 6 (0) 141 0 1 6,78
2026 EFL Cup Aston Villa 2 (2) 122 0 1 6,85
2026 Africa Cup of Nations Qual. Senegal 2 (1) 116 1 0 7,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2024 · percentiel onder aanvallers (91 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 36 xG 70 Schoten 85 xA 32 Sleutelpasses 21 Succesvolle dribbels 64 Gewonnen luchtduels 27 Rating 3

9 wedstrijden · 336 min

Ibrahim Mbaye: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,27
36
xG / 90 min 0,44
70
Schoten / 90 min 3,21
85
xA / 90 min 0,07
32
Sleutelpasses / 90 min 0,80
21
Succesvolle dribbels / 90 min 1,34
64
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,54
27
Rating 6,46
3

Hoe berekenen we dit?