OrcaScore
10

Aanvaller

Ianis Hagi

  • Alanyaspor
  • Romania
  • 28 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
395 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,23
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,53
Leeftijd28
Geboortedatum22 okt 1998
Lengte180 cm
Gewicht60 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€1,7M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 2
Minuten240
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid82 · 88%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels15 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,43 / 0,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten138
Balverlies32
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels14
Clearances1
Balveroveringen9
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,89
Topsnelheid (km/u)33,25
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten155
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid60 · 82%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels6 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,28 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten96
Balverlies24
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,94
Topsnelheid (km/u)27,13
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek62
Tactiek48
Verdediging39
Creativiteit62

Kenmerken

Sterke punten

73

Nationaal elftal

  • Romania57 caps · 8 goals · debuut nov 2018

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Gençlerbirliği – Alanyaspor 5–0 35' 6.1
27 okt 2026 Alanyaspor – 12 Bingölspor 4–1 – –
23 okt 2026 Alanyaspor – Kocaelispor 1–2 45' 6.9
17 okt 2026 Fenerbahçe – Alanyaspor 3–0 30' 6.5
10 okt 2026 Alanyaspor – Erzurumspor FK 0–0 27' 6.5
5 okt 2026 Romania – Sweden 0–1 21' 6.9
2 okt 2026 Poland – Romania 6–0 67' 5.9
25 sep 2026 Sweden – Romania 2–1 67' 6.4
19 sep 2026 Çorum FK – Alanyaspor 1–2 15' 6.8
12 sep 2026 Alanyaspor – Göztepe 2–2 32' 7.0
7 sep 2026 Çaykur Rizespor – Alanyaspor 0–1 40' 6.3
30 aug 2026 Eyüpspor – Alanyaspor 2–1 16' 6.5
23 aug 2026 Alanyaspor – Beşiktaş JK 1–0 – –
2 jun 2026 Georgia – Romania 1–1 – –
16 mei 2026 Fatih Karagümrük – Alanyaspor 2–1 18' 6.4

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers · totale transfersom 13M €
  1. Gratis transfer
  2. Rangers Naar: Zonder club
    Vrijgegeven
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Genk Naar: Rangers
    Transfer 3.5M €
  6. Rangers Naar: Genk
    Terug van verhuur
  7. Genk Naar: Rangers
    Verhuur
  8. Transfer 4.7M €
  9. Transfer 2.8M €
  10. Transfer 2M €
  11. Transfer
  12. Pro Luceafărul Naar: Academia Hagi
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,12 nov 2026
Gemiste wedstrijden13 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,67 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,9 6,5 6,5 6,9 5,9 6,4 6,8 7,0 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. UEFA Romania 6 (4) 398 2 1 7,20
2026 Trendyol Süper Lig Alanyaspor 8 (2) 240 0 1 6,58
2026 UEFA Nations League Romania 3 (2) 155 0 0 6,40
2026 Türkiye Kupası Alanyaspor – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Scottish Premiership 2024 · percentiel onder middenvelders (115 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 95 Voltooide passes 81 Passnauwkeurigheid 74 Progressieve balvoeringen 47 Succesvolle dribbels 58 Tackles + onderscheppingen 42 Rating 94

24 wedstrijden · 1.456 min

Ianis Hagi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,47
95
Voltooide passes / 90 min 37,9
81
Passnauwkeurigheid 80,4%
74
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,74
58
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,29
42
Rating 7,25
94

Hoe berekenen we dit?