OrcaScore
26

Verdediger

Ian Hoffmann

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
911 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,50
Leeftijd25
Geboortedatum8 sep 2001
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€410K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 3
Minuten217
Rating6,41
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid97 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels12 / 19
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,38
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten160
Balverlies44
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances5
Balveroveringen9
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,36
Topsnelheid (km/u)34,04
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 86%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels4 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten67
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,92
Topsnelheid (km/u)30,02
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 7
Minuten604
Rating6,57
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid270 · 84%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen9 / 5
Gewonnen duels26 / 55
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,81
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten12
Balcontacten441
Balverlies83
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels22
Clearances26
Balveroveringen28
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,70
Topsnelheid (km/u)32,78

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval40
Techniek52
Tactiek43
Verdediging48
Creativiteit48

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Örgryte IS – Mjällby AIF 1–2 9' 6.6
25 okt 2026 Mjällby AIF – Hammarby IF 0–2 13' 6.3
22 okt 2026 FC Iberia 1999 – Mjällby AIF 1–1 90' 6.5
18 okt 2026 Västerås SK – Mjällby AIF 1–0 – –
15 okt 2026 Mjällby AIF – Inter Club d'Escaldes 2–0 – –
10 okt 2026 Mjällby AIF – Degerfors IF 1–1 – –
6 okt 2026 FC Trollhättan – Mjällby AIF 1–0 – –
20 sep 2026 Mjällby AIF – GAIS 0–3 55' 5.8
16 sep 2026 AIK – Mjällby AIF 1–1 9' 6.8
11 sep 2026 BK Häcken – Mjällby AIF 1–1 – –
7 sep 2026 Mjällby AIF – IFK Göteborg 1–4 30' 6.0
20 aug 2026 Mjällby AIF – Red Bull Salzburg 0–1 – –
15 aug 2026 Mjällby AIF – IK Sirius 4–3 45' 6.7
11 aug 2026 ŠK Slovan Bratislava – Mjällby AIF 2–0 – –
8 aug 2026 Mjällby AIF – IF Elfsborg 0–1 56' 6.7

Carrière en transfers

9 clubs · 13 transfers · totale transfersom 200k €
  1. Mjällby Naar: Lech
    Terug van verhuur
  2. Lech Naar: Mjällby
    Verhuur
  3. HamKam Naar: Lech
    Terug van verhuur
  4. Lech Naar: HamKam
    Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Moss FK Naar: Lech
    Transfer 200k €
  8. Gratis transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,55
Rating laatste wedstrijd6,629 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 6,55 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,3 6,5 5,8 6,8 6,0 6,7 6,7 6,7 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Eliteserien HamKam 9 (7) 604 0 0 6,57
2026 Allsvenskan Mjällby AIF 7 (3) 217 0 0 6,41
2026 UEFA Conference League Mjällby AIF 1 (1) 90 0 0 6,50
2026 Norwegian Football Cup HamKam – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Norwegian 1st Division 2024 · percentiel onder verdedigers (130 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 79 Onderscheppingen 12 Clearances 4 Gewonnen luchtduels 4 Gewonnen duels 67 Passnauwkeurigheid 22 Progressieve balvoeringen 50 Rating 97

16 wedstrijden · 1.406 min

Ian Hoffmann: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,45
79
Onderscheppingen / 90 min 1,15
12
Clearances / 90 min 1,15
4
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,38
4
Gewonnen duels 42,9%
67
Passnauwkeurigheid 77,6%
22
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,33
97

Hoe berekenen we dit?