OrcaScore
6

Middenvelder

Ian Harkes

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
1.371 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd31
Geboortedatum30 mrt 1995
Lengte180 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€825K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 8
Minuten1.179
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)18 (3)
Passes · nauwkeurigheid635 · 88%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen25 / 15
Gewonnen duels47 / 100
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,11 / 0,67
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten826
Balverlies121
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels40
Clearances23
Balveroveringen58
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt14
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)149,65
Topsnelheid (km/u)32,72
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten192
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid64 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten83
Balverlies13
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek49
Tactiek43
Verdediging43
Creativiteit49

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 San Jose Earthquakes – Real Salt Lake 2–1 60' 6.5
29 okt 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 11' 6.6
25 okt 2026 FC Dallas – San Jose Earthquakes 3–0 – –
18 okt 2026 San Jose Earthquakes – Nashville SC 1–1 8' 6.5
15 okt 2026 Real Salt Lake – San Jose Earthquakes 1–1 90' 6.7
11 okt 2026 Colorado Rapids – San Jose Earthquakes 1–1 1' –
27 sep 2026 San Jose Earthquakes – Portland 3–1 90' 6.7
20 sep 2026 San Jose Earthquakes – Los Angeles FC 2–2 – –
13 sep 2026 San Jose Earthquakes – Houston Dynamo 1–0 21' 6.7
10 sep 2026 San Diego FC – San Jose Earthquakes 2–3 90' 6.6
6 sep 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 9' 6.4
30 aug 2026 Houston Dynamo – San Jose Earthquakes 0–0 9' 6.6
23 aug 2026 San Jose Earthquakes – Minnesota United 1–5 45' 6.4
20 aug 2026 LA Galaxy – San Jose Earthquakes 1–0 90' 7.1
16 aug 2026 San Jose Earthquakes – St.Louis City 1–3 19' 6.8

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 157k €
  1. Transfer 157k €
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. D.C. United Ac. Naar: Demon Deacons
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,68 feb 2026 mei 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 6,5 6,7 6,7 6,7 6,6 6,4 6,6 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS San Jose Earthquakes 30 (8) 1.179 0 0 6,69
2026 US Open Cup San Jose Earthquakes 3 (2) 192 0 0 6,67

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 20 Sleutelpasses 40 Voltooide passes 75 Passnauwkeurigheid 74 Progressieve balvoeringen 33 Succesvolle dribbels 22 Tackles + onderscheppingen 47 Rating 17

7 wedstrijden · 354 min

Ian Harkes: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,05
20
Sleutelpasses / 90 min 1,02
40
Voltooide passes / 90 min 48,1
75
Passnauwkeurigheid 89,2%
74
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,76
33
Succesvolle dribbels / 90 min 0,25
22
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,29
47
Rating 6,64
17

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?